Realitný maklér Peter Treľo

Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je veľké rozhodnutie a záväzok, ktorý sa udeje len niekoľkokrát za život. Pri tomto rozhodovaní je dobré mať po svojom boku partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Volám sa Peter Treľo a rád vám pomôžem získať nehnuteľnosť, po ktorej túžite, prípadne predať dom alebo byt, ktorý už viac nevyhovuje vašim potrebám. Vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam v stavebníctve a finančníctve vám uľahčím celý proces kúpy, predaja či prenájmu.

Mojím poslaním je dodržiavať základné princípy ako: kvalita poskytovaných služieb, profesionalita, vysoké etické štandardy, starostlivosť o záujmy klientov, transparentnosť vzťahov, dôvernosť informácií.

Mojím tajomstvom úspechu v realitách nie je len schopnosť predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Je to schopnosť vytvárať dôveru, a zabezpečiť aby sa kupujúci a predávajúci cítili pohodlne v každej fáze obchodu. A mojou úlohou ako profesionálneho makléra je, aby každý nákup, predaj a prenájom nehnuteľnosti bol pre mojich klientov čo najpohodlnejší a najúspešnejší, pretože za každým obchodom je nielen materiálna stránka, ale aj pokoj a dôvera, ktoré sú kľúčom k úspešného obchodu.

Môj princíp práce je založený na individuálnom prístupe ku každému klientovi. Pochopenie vašich potrieb, predstáv a snov mi umožňuje poskytovať najvyššiu kvalitu služieb a dosahovať vynikajúce výsledky.

Svoje služby vám ponúkam aj v anglickom, maďarskom či ruskom jazyku. Prioritne pôsobím v Košiciach a okolí pomôcť Vám však viem kdekoľvek na Slovensku.

Ak hľadáte realitného makléra, ktoré vaše sny prevedie do reality, som tu pre vás.

Moja filozofia

Chcete PREDAŤ, PRENAJAŤ alebo KÚPIŤ nehnuteľnosť?


Pozývam Vás na nezáväzné stretnutie kde Vám detailne ukážem ako aj Váš sen zmením na realitu.

Realizované nehnuteľnosti

Price Range

$
-
$
Current Range:
$

Blog o realitnom trhu

Filtrovanie článkov