← späť

PREDANÝ - Rekreačný POZEMOK POD LESOM len 13 minút od Prešova

Predaj, Rekreačný pozemok, Zlatá Baňa,

DOHODOU

410 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5693
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rekreačný pozemok
Mesto: Zlatá Baňa
Plocha pozemku: 410 m2

Popis nehnuteľnosti

Chýba Vám Vaše vlastné, kľudné, tiché miesto na oddych? Chcete byť úplne mimo ruchu a zhonu mesta no stále v civilizácii? Láka Vás predstava miesta kde viete mať chatu, vyjsť si do lesa, či pestovať si vlastnú zeleninu? Miesto na relax, odpočinok? Tak nech sa páči dávame Vám jedinečnú príležitosť zmeniť Váš sen na realitu ...

PROFI REALITY SABOL Vám predstavuje v exkluzívnom zastúpení krásny, rekreačný pozemok v úplne nádhernom prostredí lesov v obci Zlatá Baňa len 13 minút autom z Prešova kde zažijete úplne iný svet.

Pozemok je aktuálne určený pre záhradkárčenie, no nič Vám nebráni osadiť tam mobilný dom, či chatu a v budúcnosti si tam chatu aj riadne postaviť, nakoľko územný plán už v tejto lokalite počíta s využitím územia na rekreačné účely.

Rozloha pozemku je 410 m² , rozmery cca 10 x 40 m a vedie k nemu prístupová cesta vo vlastníctve slovenskej republiky. Momentálne je prístup možný terénnym autom, po úprave aj osobným. Siete na pozemku momentálne nie sú no elektrinu a vodu je možné k pozemku dostať 2 spôsobmi, bližšie pri obhliadke.

Pozemok je v osobnom vlastníctve bez akýchkoľvek právnych tiarch, kúpou voľný a k dispozícii ihneď.

Nečakajte, zavolajte nám ihneď a dohodnite si termín stretnutia.

Cena a platba:
- Kúpa pozemku je možná z vlastných zdrojov
- Ceny sú konečné a zahŕňajú kompletné realitné služby od prvého kontaktu až po list vlastníctva s Vašim menom. PROFI REALITY SABOL - Meníme sny na reality

ID: SV71PEx

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť