← späť

PREDANÁ - Garsónka 20 m² v Prešove s novou kúpeľňou

Predaj, Garsónka, Prešov, Čiastočná rekonštrukcia

DOHODOU

20 m2

21 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5781
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Garsónka
Mesto: Prešov
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 20 m2
Plocha pozemku: 21 m2

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ

Hľadáte CENOVO DOSTUPNÉ BÝVANIE s možnosťou OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA?
Ste rodič, dôchodca, študent, pracujúci alebo zatiaľ slobodný človek? Čítajte ďalej ... toto je pre Vás.

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ Garsónku na sídlisku II, ulici Októbrovej v Prešove.

Popis bytu:
• Garsónka o rozlohe 20 m² je po čiastočnej rekonštrukcii - kompletne kúpeľňa vrátane rozvodov vody a odpadu, sanity, dlažby, obkladov, čiastočne vymenená elektrina, plávajúca podlaha, keramická dlažba v chodbe, izba presvetlená veľkým trojdielnym plastovým oknom (2 otvárateľné), nový hygienický náter.
• Nachádza sa na vyvýšenom prízemí REKONŠTRUOVANÉHO a ZATEPLENÉHO bytového domu, pod bytom je pivnica a okrem 1 steny nemáte žiadneho suseda.
• K bytu patrí malý kumbál priamo na chodbe o rozlohe 1 m² a spoločné priestory pod bytom ("kočikáreň" - pre odloženie bicykla ...)
• Garsónka pozostáva zo vstupnej chodby, 1 obytnej izby čiastočne vybavenej nábytkom, kuchynky a kúpeľne so sprch. kútom a toaletou
• Je čiastočne zariadená vstavanou skriňou a vstavaným obývačkovym setom pre TV s konferenčným stolíkom
• Orientácia bytu je západná, jadro je murované (panelové). Pod pl. podlahou sú originálne parkety, ktoré Vám môžu po rekonštrukcii skrášliť obytný priestor.
• Aktuálne mesačné náklady predstavujú 54,-€ (Bytové družstvo) + elektrina podľa spotreby.

Lokalita:
Byt sa nachádza v lokalite plnej zelene, detských ihrísk, dostatku parkovania (bezpečne aj priamo pod oknom) dobre občiansky vybavenej škôlkami, školami, obchodmi (LIDL, KAUFLAND) a službami. Okolie bytového domu i dom samotný sú pekne udržiavané a obývané dobrými susedmi. Blízka príroda, cyklistický chodník, Torysa, či Kolmanová záhrada Vám dokonale vyplnia voľné chvíle.

Byt je vhodný pre:
Nízke náklady, lokalita, jej vybavenosť a zvýšené prízemie (presne 7 schodov) robia túto nehnuteľnosť vhodnou pre širokú škálu záujemcov ... dôchodcu, rodiča, študenta, pracujúceho, či zatiaľ slobodného záujemcu.

Nehnuteľnosť je v OV (osobnom vlastníctve) bez tiarch. Náklady na bývanie predstavujú 54€ + energie / 1 osoba. Energetický certifikát B. Internet - OPTIKA 300/30 Mbit/s. Správca – Bytové družstvo. Voľný OKAMŽITE.

Termíny obhliadok: 28. a 29.7. 2021 - čas podľa dohody

Platba: Kúpu bytu je možné financovať z vlastných zdrojov i úverom, ktorý Vám bezplatne vybavíme priamo u nás

Výhody ponuky:
• cenová dostupnosť
• takmer žiadny sused
• OV - osobné vlastníctvo
• kvalitná infraštruktúra a vybavenosť
• vysoká likvidita

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti.

PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV17PRSBEx

Mapa

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť