← späť

PREDANÝ - Pekný 2,5 izbový byt, 65 m², Exnárova 17, Prešov

Predaj, 3 izbový byt, Prešov, Čiastočná rekonštrukcia

DOHODOU

65 m2

65 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5805
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto: Prešov
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 65 m2

Popis nehnuteľnosti

Bývanie na Sekčove s množstvom zelene, ihrísk a dobrým parkovaním. Utópia? Nie. Realita v prípade tohto 2,5i bytu.

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ PEKNÝ, ČISTÝ, 2,5 izbový byt na ulici Exnárova 17 v Prešove.

Popis bytu:
Zaujímavo zrekonštruovaný byt s jedinečnými stavebnými prvkami originálnej ručnej práce.
Jeho obytná plocha 65 m² (údaj na LV + pivnica 2 m²) poskytne dostatok priestoru pre každého člena rodiny. V rámci rekonštrukcie máte už hotové kvalitné stierky, plávajúce podlahy, plastové okná, vstupné či interiérové dvere a vstavanú skriňu s vešiakovou časťou na chodbe. Nachádza sa na 7/7 poschodí bez susedov nad Vami a len 1 susedom na chodbe.
Ide o veľmi príjemný byt s pekným výhľadom na zeleň a kvalitným parkovaním. Byt pozostáva z 3 obytných miestností (Obývačka + 2 izby) a samostatnej kuchyne - viď pôdorys.
Jadro je síce pôvodné, umakartové, no jeho TOP stavom budete na obhliadke určite prekvapení. V byte je zavedený optický internet

Lokalita:
Byt sa nachádza v plne občiansky vybavenej časti sídliska Sekčov s novými parkoviskami, v tichom prostredí v blízkosti zelene (lúky), chodníkov, ihrísk a športovísk. Vo veľmi komfortnej vzdialenosti bytového domu sa nachádzajú potraviny BILLA, OC MAX a v blízkom okolí nájdete všetky služby ako lekári, MŠ, ZŠ, MHD a prevádzky služieb a obchodu rôzneho zamerania, či reštauračné zariadenia. Okolie bytového domu je plné zelene s dostatočným počtom parkovacích miest. Akýkoľvek vlastník, či nájomca získa bývaním v tejto nehnuteľnosti perfektnú a rýchlu dostupnosť škôl, pracoviska, či zábavy.

Byt je pre Vás vhodný ak:

- chcete bývať v lokalite s kvalitným prostredím, občianskou vybavenosťou a blízkou MHD
- ste rodinka s dieťaťom a vyhovuje Vám komfort tesnej blízkosti základnej, či materskej školy, ihrísk, športovísk a relaxu, či lekárov
- Hľadáte štartovacie bývanie s priesotorm na samostanú pracovňu či fitness room.
- ste investor s cieľom okamžite na investícií zarábať (bezproblémový potenciál okamžitého prenájmu)

Nehnuteľnosť je v OV (osobnom vlastníctve) s možnosťou financovania hypotékou, ktorú pre Vás vybavíme priamo u nás. Bytový dom má energetický certifikát B. Skutočné náklady na bývanie predstavujú cca 210€ + energie / aktuálne na 3 osoby. Internet - OPTIKA 1000/20 Mb/s. Správca – Bytové družstvo.
Byt je k dispozícii po úhrade kúpnej ceny v individuálne dohodnutom termíne. Obhliadky možné po predchádzajúcej dohode kedykoľvek.

Výhody ponuky:
- silný investičný potenciál
- vysoká likvidita
- OV - osobné vlastníctvo = možnosť kúpy na hypotéku
- kvalitná infraštruktúra a vybavenosť

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na reality ...

ID: SV113BEx

3D obhliadka nehnuteľnosti:

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť