← späť

PRENAJATÝ | Veľký, 2 izbový ZARIADENÝ byt 57 m² na prenájom

Prenájom, 2 izbový byt, Prešov,

DOHODOU

vrátane energií

57 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5689
Druh ponuky: Prenájom
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto: Prešov
Stav nehnuteľnosti:
Plocha pozemku: 57 m2
Okná: Plastové

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte pekný a veľkorysý 2 izbový byt do dlhodobého prenájmu?

PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM ZARIADENÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ, priestranný a dispozične zaujímavý, slnečný 2 izbový byt v srdci Sekčova pri Karmene s parádnym výhľadom a špičkovým parkovaním.


Kde budete bývať?
- V super lokalite sídliska Sekčov pri Karmene na ulici Arm. Gen. Svobodu 12, v tichom prostredí ďalej od cesty, so špičkovým parkovaním, zeleňou, ihriskami, cyklistickým chodníkom a parádnym výhľadom. Budete blízko nákupných stredísk, MHD, voľnočasových aktivít a ak by Vám to bolo málo za pár minút ste v centre mesta plnom krásnych zákutí, či zábavy.

Aký byt Vás čaká?
- Veľmi vkusne ZREKONŠTRUOVANÝ, priestranný a dispozične zaujímavý 2 izbový byt o skutočne veľkorysej rozlohe 57 m² s nádherným, širokým relaxačným výhľadom. Byt sa nachádza na 6. zo 7ich poschodí a len s jedným susedom na poschodí.
- Vo veľkej predsieni sa nachádza obrovská šatníková skriňa a vešiaková stena s botníkom.
- Byt je zariadený nábytkom, prázdnu izbu vieme dozariadiť ak nebudete mať vlastný nábytok. V kuchyni ďalej máme jedálenský stôl s 3 stoličkami, novú kuchynskú linku, sporák s rúrou na pečenie tých najlepších voňavých dobrôt a chladničku s mrazničkou pre uskladnenie Vašich dobrôt. V kúpeľni máte k dispozícii práčku.
- Aktuálne je byt pripravený na okamžité nasťahovanie nového nájomcu. Internet si do bytu môžete preniesť Váš aktuálny alebo zriadiť nový podľa svojho výberu, v bytovom dome je OPTIKA.
- K bytu patrí aj samostatná pivnica v suteréne, či spoločné priestory pre uzamknutie bicyklov ... .

Bude sa Vám tu páčiť?
- Určite áno. Tento byt Vám poskytne komfortné bývanie s náležitým súkromím a parádnym výhľadom. Ak si po práci radi zájdete na dobrú kávičku, koláčik, nie je problém. Ak máte radi bowling ten je hneď "za rohom". Ak sa chcete poriadne vyblázniť s kámošmi v blízkej laser aréne budete o chvíľu lapať po dychu a nové sily na dobrom obede, či drinku naberiete hneď vedľa v reštaurácii, či bare.

Akého nájomníka hľadáme?
- Seriózny majiteľ hľadá serióznych, slušných a spoľahlivých nájomníkov na dlhodobý prenájom (min. 1 rok). Na oplátku Vám ponúka bývanie na úrovni v peknom byte za dobrú cenu.

Cena a platba:
- 540,-€ / mesiac vrátane energií/ 3 členná domácnosť
- 2 mesačný depozit. Prosíme záujemcov, ktorí nevedia splniť podmienky platieb aby nás nekontaktovali

Zavolajte nám hneď a dohodnite si termín obhliadky.

ID: SV80NBEx

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť