← späť

PREDANÝ - 4 izbový BUNGALOV 112 m² v centre, za OcÚ Abranovce

Predaj, Rodinný dom, Abranovce,

DOHODOU

Výhľad na pláž

112 m2

1753 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5700
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto: Abranovce
Zastavaná plocha: 112 m2
Plocha pozemku: 1753 m2

Popis nehnuteľnosti

Príjemné bývanie v centre obce a zároveň kľud, ticho a súkromie slepej ulice. K tomu pekná záhrada pre šantenie detí, no nenáročná na údržbu. Priestranná terasa pre relax s priateľmi, či rodinou. Ak si takto predstavujete komfortné bývanie, tak práve takýto komfort Vám poskytne naša ponuka.

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysú NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v centre Abranoviec v tichej, slepej ulici hneď za obecným úradom.

Z dôvodu obmedzenia počtu fotografií a množstva textu kompletný inzerát a viac fotografií nájdete priamo na web stránke našej kancelárie. (ak sa nachádzate mimo nej)

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza nielen v centre obce Abranovce, ktorá je vybavená materskou škôlkou, ZŠ (1-4 ročník), potravinami, či kostolom ale je aj dobre obsluhovaná frekventovanou autobusovou dopravou, ktorá Vás, či Vaše deti dopraví do Prešova za 15 minút. Autom cesta trvá cca 8 minút.
Aj keď je dom v centre obce jeho umiestnenie v slepej, tichej uličke hneď za obecným úradom vám poskytne plný komfort nerušeného a pokojného bývania s dobrými susedmi. A voľný čas Vám vyplnia miestne aktivity ako stolno - tenisový klub, dobrovoľný hasičský zbor, či pobyt v okolitých lesoch, či už na bicykli alebo s košíkom v ruke.

Popis pozemku:
Na rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 1753 m² (2x 739 m² + podiel na prístupovej ceste) vstupujete priamo z obecnej cesty. Pozemok je z 3 strán oplotený, dostatočne priestranný s prístreškom pre parkovanie auta a s dielňou / kôlňou vzadu. Pozemok je krásne udržiavaný s terasou za domom pre grilovačky a inú záhradnú zábavu. Zároveň disponuje miestom pre trampolínu, bazén, či preliezky to všetko ukryté pred pohľadmi susedov.

Popis rodinného domu:
Dominantu pozemku tvorí maximálne efektívne dispozične riešený 4 izbový rodinný dom / bungalov o zastavanej ploche 112 m². Stavba bola postavená a kolaudovaná v 09/2015. Za domom je priestranná zastrešená terasa orientovaná na záhradu a južnú stranu, na ktorú sa dostanete priamo z obývačky. Dom je veľmi prakticky dispozične riešený / delený na dennú a nočnú časť - viď pôdorysy.
Pred domom, pri vstupe na pozemok sa nachádza prístrešok pre parkovanie auta a s dielňou / kôlňou vzadu.

Technický stav nehnuteľnosti:
Stavba je napojená na všetky inžinierske siete (okrem plynu) a nevyžaduje žiadnu ďalšiu investíciu do prvkov krátkodobej, či dlhodobej životnosti. V rámci stavby boli použité výhradne kvalitné materiály:

OBVODOVÉ MURIVO : Tvárnice YTONG 375- 400, Priestorové stuženie objektu je zabezpečené vnútornými nosnými stenami a železobetónovým vencom, ktorý je z vonkajšej strany izolovaný tepelnou izoláciou "HERAKLITOVA DOSKA" hr. 50mm.
STROPNÁ KONŠTRUKCIA : je tvorená z drevených trámov 160/200mm,na ktorých je vložená drevená podlaha, Spodná strana stropu-sadrokartónový pohľad. DREVENÉ PODKROVIE.
STREŠNÁ KRYTINA : pálená škridla (Tondach)
STROPY: zateplené tepelnou izoláciou na báze minerálnej vlny Nobasil TP hr. 220mm.
ELEKTROINŠTALÁCIA : napojenie na miestny rozvod elektrickej siete elekt. prípojkou z elekt. stĺpa do skrinky s elektromerom osadenej v oplotení.
ZDRAVOTECHNIKA: hlavný prívod vody napojený na vodovodnu prípojku KANALIZÁCIA: napojená pomocou prípojky, odvedená do verejnej obecnej kanalizácie.
DAŽĎOVÁ VODA: zo striech odvedená pomocou strešných žľabov cez zvislé strešné zvody uvedené do terénu.
VYKUROVANIE: Elektricky kotol, podlahové kúrenie, krb. 2 prieduchovy komínový systém "Schiedel" pre kotol a krbové teleso.
RD má energetický certifikát.

Celkové mesačné prevádzkové náklady (El. + Kúrenie + Vodné a stočné) predstavujú sumu 100,-€ / 2 dospelé osoby + 2 malé deti.

Právny stav nehnuteľností:
Osobné vlastníctvo s 1x zál. právom (úver v banke), financovanie kúpy možné hotovosťou aj úverom, ktorý pre Vás vybavíme. Nakoľko je nehnuteľnosť aj vo vlastníctve maloletých osôb predaj podlieha schváleniu súdom, detailne vysvetlíme na obhliadke. RD má energeticky certifikát triedy B/C. Dom je voľný okamžite po úhrade kúpnej ceny. Po dohode taktiež možnosť ponechať nábytok.

Vlastníci sa o nehnuteľnosť po celý čas starali s láskou a veria, že nájdeme nového vlastníka, ktorý bude v rovnakej starostlivosti pokračovať. V prípade väčšieho záujmu si predávajúci vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť najvýhodnejšej ponuke.

Predaj tejto nehnuteľnosti pre Vás zabezpečuje: VladimirSabol.sk

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV5RDEx

Mapa

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť