← späť

PRENAJATÉ - 4i byt s Garážou v širšom centre, ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ

Prenájom, 4 izbový byt, Prešov,

DOHODOU

100 m2

96 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5698
Druh ponuky: Prenájom
Druh nehnuteľnosti: 4 izbový byt
Mesto: Prešov
Stav nehnuteľnosti:
Úžitková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 96 m2

Popis nehnuteľnosti

PRENAJATÉ

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL vám exkluzívne ponúka kompletne ZARIADENÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ, TEHLOVÝ, priestranný, dispozične zaujímavý, slnečný 4 izbový byt s LOGGIOU, GARÁŽOU a nádherným výhľadom v širšom centre Prešova, na ulici Záhradnej.

Lokalita:
Byt sa nachádza v širšom centre mesta, na kľudnom mieste s nádherným, širokým výhľadom na okolie. V blízkosti bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť pre túto lokalitu typická a veľa ďalších možností pre využitie voľného času. Parkovanie vo vlastnej garáži alebo priamo za bytovým domom možnosť rezidenčného parkovania. Bytový dom je čistý, udržiavaný, susedia bezproblémoví, slušní.

Popis bytu:
4 izbový byt o veľkorysej rozlohe 96 m² (+ 4 m² LOGGIA) sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 2/2 poschodí. Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, 3 veľkorysých izieb, obývačky, samostatnej kuchyne so vstupom na loggiu a do špajze, kúpeľne a samostatného WC. Predmetom nájmu je aj Garáž o rozlohe 20 m² a automatickou bránou na diaľkové ovládanie a po dohode aj pivnica v prízemí bytového domu o rozlohe 6 m² . Byt má samostatné, vlastné kúrenie.

Stav a rozsah rekonštrukcie:
Byt je po prevažnej rekonštrukcii s využitím podhľadov s bodovými svetlami, zaujímavým dizajnom a množstvom úložného priestoru. Ponúkame ho zariadený kvalitným nábytkom z masívu. Tzn. nábytok, vstavané skrine, zariadená kuchyňa, chladnička, umývačka riadu, postele, gauč, jednoducho stačí si doniesť osobné veci a môžete okamžite bývať. V prípade potreby vieme byt dovybaviť ďalším nábytkom. Byt je vybavený centrálnym vysávačom a do bytu je zavedený optický internet, poskytovateľa internetu si zabezpečí nájomník podľa vlastného výberu.

Výhody ponuky:
- Sťahovanie bez investícií
- Výborná poloha
- krásny relaxačný výhľad
- kvalitná infraštruktúra a vybavenosť
- dobrí susedia

Cena nájomného a platba:
- Ceny sú uvedené vrátane prenájmu bytu, zariadenia, garáže a energií
- 850,-€ / mesiac do 4 osôb, ďalšia osoba + 20,-€ / mesiac
- 1 mesačné nájomné + 2 mesačný depozit vopred je podmienkou. Prosíme záujemcov, ktorí nevedia splniť túto podmienku, aby nás nekontaktovali.

Seriózny vlastník má záujem o seriózneho dlhodobého nájomníka. Cena zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po podpis nájomnej zmluvy. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV17PRSBNEx

Mapa

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť