Realitný maklér Mária Canning

“Kto chce, hľadá spôsoby, kto nie, hľadá dôvody”.

Volám sa Mária Canning a vyššie uvedené motto uplatňujem nielen v osobnej, ale najmä v profesijnej sfére. Priznám sa, že motívov pre vstup do sveta realít bolo viac, no jedným z nich bola moja osobná skúsenosť s realitnými maklérmi, keď som sama hľadala vlastnú nehnuteľnosť, svoj domov.

Stretla som sa totiž s mnohými maklérmi a už vtedy som si povedala, že táto profesia sa dá vykonávať naozaj aj inak.

Z môjho pohľadu je absolútnym základom otvorená a úprimná komunikácia, proaktívny prístup makléra a vybudovanie si dôvery do takej miery, že maklér kupuje, predáva alebo prenajíma nehnuteľnosť naozaj ako svoju vlastnú. A práve táto skutočnosť mení obyčajného realitného makléra na realitného experta, ktorý sa bude snažiť nielen uzavrieť obchod, ale hľadať riešenia každého problému dovtedy, kým ich nenájde.

S prihliadnutím na to je mojím cieľom, okrem iného, pomôcť Vám k tomu, aby ste nadobudli hodnotu domova vo vlastnej nehnuteľnosti tak, ako sa to podarilo napríklad aj mne.

Slovné spojenia ako „nedá sa“ sa v mojej slovnej zásobe nenachádzajú.

Moja práca Vám garantuje absolútne individuálny prístup založený na dôvere, ktorý je plne prispôsobený Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.

Ako doplnkovú službu ponúkam zabezpečenie týchto služieb nielen v slovenskom, ale aj v anglickom jazyku v prípade zahraničných rezidentov.

Čo je Vaším snom, to bude mojím cieľom.

Teším sa na spoluprácu.

Moja filozofia

Chcete PREDAŤ, PRENAJAŤ alebo KÚPIŤ nehnuteľnosť?


Pozývam Vás na nezáväzné stretnutie kde Vám detailne ukážem ako aj Váš sen zmením na realitu.

Ponuka Makléra

Price Range

$
-
$
Current Range:
$

Realizované nehnuteľnosti

Price Range

$
-
$
Current Range:
$

Blog o realitnom trhu

Filtrovanie článkov