← späť

Mezonetový 3 izbový byt Nižná Šebastová v novostavbe blízko Prešova

Predaj, 3 izbový byt, Nižná Šebastová, Kompletná rekonštrukcia

DOHODOU

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5831
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto: Nižná Šebastová
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Okná: Plastové

Popis nehnuteľnosti

Chcete bývať blízko mesta a zároveň v tichom a kľudnom prostredí plnom zelene? Tak práve pre vás je určený tento krásny 3 izbový mezonetový byt v novostavbe v Nižnej Šebastovej.

PROFI REALITY SABOL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 78 m². Byt je kúpou okamžite voľný. Nachádza sa na prízemí novostavby bytového domu v Nižnej Šebastovej. K bytu prislúchajú aj vyhradené parkovacie miesta priamo pred bytom, ktoré je možné si dokúpiť, alebo dlhodobo prenajať. Byt je vhodný na vlastné bývanie, ale aj ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.


Popis bytu:
Priestor bytu ponúka samostatný vchod priamo z parkoviska, ktoré je uzatvárateľné elektrickou bránou, priestrannú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňu, izbu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Na hornom poschodí je priestor, ktorý momentálne slúži ako sklad, šatník. Náklady sú 110 € vrátane energií / 2 osoby.

Lokalita:
Byt sa nachádza v kompletne občiansky vybavenej lokalite na Slánskej ulici v Nižnej Šebastovej, vzdialenej len pár minút od mesta Prešov. V blízkom okolí je ZŠ, MŠ, lekár, pošta, potraviny, zastávka MHD, detské ihrisko ...

Benefity:
 Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve bez tiarch.
 Jedná sa o novostavbu v kvalitnom prevedení.
 Byt je k dispozícii okamžite po úhrade kúpnej ceny.
 Kvalitná infraštruktúra a vybavenosť.
Vlastné parkovacie miesta s uzavretým vstupom s elektrickou bránou.

Financovanie:
Kúpu bytu je možné financovať z vlastných zdrojov i úverom, ktorý Vám bezplatne vybavíme priamo u nás.
Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na reality.
SE7BEx

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť