← späť

REZERVOVANÝ-Trojpodlažný rodinný dom s podnikateľským potenciálom

Predaj, Rodinný dom, Prešov, Čiastočná rekonštrukcia

DOHODOU

313 m2

746 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5807
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto: Prešov
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 313 m2
Plocha pozemku: 746 m2
Okná: Plastové

Popis nehnuteľnosti

Trojpodlažný, dvojgeneračný tehlový rodinný dom s dvoma garážami a záhradou, ktorý svojou veľkosťou a lokalitou ponúka nielen veľkorysé bývanie pre 2 rodiny, ale aj kvalitný podnikateľský potenciál pre Dentálnu, estetickú kliniku či iné zdravotnícke alebo sociálne zariadenie, Kancelárie, účtovníci, IT firmy, E-shopy, či spojenie bývania s podnikaním
Realitné centrum PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom na ulici Janáčkova, mestská časť Šváby v tichej ulici hneď v centre kompletnej občianskej vybavenosti.

Z dôvodu obmedzenia množstva textu či počtu fotografii inzertnými portálmi si kompletný inzerát pozrite priamo na našom webe tu:
https://shorturl.at/bHK18

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mestskej časti Šváby, ktorá nám ponúka kompletnú občiansku vybavenosť od zdravotníckych zariadení, škola, škôlka, obchody, reštaurácie, pošta, detské ihriská ,zastávka MHD... Lokalita má vynikajúce dopravné napojenie na diaľnicu a do centra mesta Prešov. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom a suchom pozemku s možnosťou dobudovania vlastného parkoviska.
Popis pozemku:
Rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 746 m². Pozemok je oplotený, dostatočne priestranný s vonkajším kozubom a posedením. Vjazd do dvora domu je z prednej strany, z ulice Janáčkovej, ale zo zadnej strany pozemku cez zadnú bránu sa dostanete priamo do centra sídliska Šváby.

Popis rodinného domu:
Dominantu pozemku tvorí maximálne efektívne dispozične riešený 2 generačný rodinný dom o úžitkovej ploche 313 m². Dom je dispozične rozdelený na suterén a 2 nadzemné podlažia, všetky podlažia so samostatným vstupom, ideálny na podnikateľské účely - viď pôdorysy.
Dom je plne podpivničený s dvoma garážami priamo v dome, dvoma loggiami z toho jedna je zasklenná a disponuje sociálnym zariadením – WC a kúpeľňa na každom poschodí. V suteréne domu sa nachádza krb a na prvom poschodi sa nachádza krbová pec, ako sekundárne vykurovacie telesá, primárne je kúrenie riešenie ústredným vykurovaním - radiátormi. Na prvom a druhom poschodí sú k dispozícii kuchynské linky. Dom je vyprataný a je ihneď k dispozícii.

Technický stav nehnuteľnosti:
Stavba je napojená na všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, mestská kanalizácia a verejný vodovod. Uvedená nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, rodinný dom je zateplený, má plastové okná, bola technicky umytá fasáda domu, prebehla hygienická maľba interiéru a do prevádzky bol daný nový plnoautomatický plynový kotol zn. Junkers (Bosch). Tento rodinný dom je pripravený na ďalšiu úpravu podľa zámeru budúceho vlastníka alebo prípadné rozdelenie podlaží na ďalšie byty.

Dispozícia domu:
1 PP - pivničné priestory, garáž pre 2 autá, krb, skladové priestory
1 NP - 3 x izba, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, skladové priestory, schodište.
2 NP - 3 x izba, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, skladové priestory, schodište.

TOP BENEFITY nehnuteľnosti:
- Možnosť prerobiť na 2 samostatné bytové jednotky

- Má skvelý investičný potenciál pre podnikateľské účely, lebo je ideálne dispozične riešený pre rôzne prevádzky napr.: Dentálna klinika, Estetická klinika, Lekári, Kancelárie, účtovníci, IT firmy, E-shopy...

- Možnosť vybudovať vlastné parkovacie miesta priamo na pozemku pri dome

- Vchod na pozemok z oboch strán a bezproblémové parkovanie

- Zastavanosť pozemku budovami do 50 % plochy parciel tvoriacich pozemok stavby

- Územný plán - regulatív B 1- Plochy určené pre bývanie v rodinných domoch a) hlavná funkcia: bývanie v rodinných domoch, podiel podlažných plôch nadzemných podlaží v domoch na bývanie pre túto funkciu musí byť minimálne 70 % b) prípustná funkcia: zariadenia základnej občianskej vybavenosti: predškolské, školské, zdravotnícke, sociálna starostlivosť, maloobchod do 200 m2 predajnej plochy, administratíva, nevýrobné služby a výrobné prevádzky remeselného charakteru, nenáročné na zásobovanie (vozidlá do 3,5 t), neprodukujúce hluk, zápach a nebezpečný odpad, nevýrobná prevádzka, ktorá nie je zdrojom zhoršenia pohody .Viac fotografií interiéru na vyžiadanie.
Celkové mesačné prevádzkové náklady (El. + Kúrenie + Vodné a stočné) predstavujú sumu 100,-€ / 1 dospelá osoba


Neriskujte úspech Vášho zámeru a stavte na variabilnú nehnuteľnosť v ideálnej lokalite s TOP možnosťami územného plánu.

DOHODNITE SI OBHLIADKU a presvedčte sa o benefitoch sami.

Mapa

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť