Služby PREDAJA / PRENÁJMU nehnuteľnosti

Chcete predať stavbu, objekt či pozemok VÝHODNE, KOMFORTNE a BEZ STAROSTÍ?

To sa veľmi tešíme lebo maximálny možný PROFIT, BEZPEČNOSŤ transakcie a KOMFORT s minimálnou účasťou klienta je našou najvyššou prioritou. Predaj nehnuteľnosti nesmie byť nikdy o náhode. Teda áno. Môže. Ak nezáleží na výsledku. No nám na výsledku záleží VŽDY a preto je dobrá stratégia NEVYHNUTNÁ!

AKO PRACUJEME

Ak pre štandardnú realitnú kanceláriu je "skvelou službou" zavesiť pár fotiek na web a dúfať v predaj ... tak presne takto my NEPRACUJEME. My sa o každú nehnuteľnosť staráme ako svoju vlastnú a preto len "štandard" u nás nemá miesto. Na žiadnej nehnuteľnosti nepracujeme. My na každej nehnuteľnosti doslova makáme, pretože "skvelou službou" v našom ponímaní rozumieme:

 • Maximálny KOMFORT pre klienta s jeho minimálnou aktívnou účasťou
 • Maximálny PROFIT z transakcie a v minimálnom čase
 • Maximálna BEZPEČNOSŤ transakcie s dôrazom na individuálne preferencie zúčastnených strán

Ako prebieha spolupráca

Samotnému predaju predchádza prvotná, nezáväzná a bezplatná návšteva, inšpekcia a analýza nehnuteľnosti, analýza dôvodov predaja / prenájmu, Vašich potrieb a predstáv. Akonáhle máme dostatok vstupných dát predstavíme Vám stratégiu predaja individuálne nastavenú presne pre Vašu nehnuteľnosť. K dohode na spoločnej spolupráci dochádza až keď Vám to dáva zmysel a po vzájomnom odsúhlasení stratégie predaja.

Čo bude nasledovať po dohode

PROFESIONÁLNA PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Profesionálnou prezentáciou ukážeme záujemcom "ako na podnose" všetky pozitíva Vašej nehnuteľnosti, čím zabezpečíme jej vysokú dôveryhodnosť a tým usmerníme nákupné rozhodnutia záujemcov priamo k Vám nie ku konkurencii.

 • Kvalitné FOTOGRAFIE nehnuteľnosti - fotografie v dobrom rozlíšení a s vysokou výpovednou hodnotou sú základom dobrej prezentácie.
 • EN/SK Videoobhliadka – v prípade nehnuteľnosti s potenciálom zahraničnej klientely pripravíme video obhliadku nehnuteľnosti vrátane záberov z vtáčej perspektívy + interiér stavieb s komentárom aj v Anglickom jazyku – štandard vyžadovaný zahraničnými klientmi
 • 2D / 3D Pôdorys - na základe fyzického zamerania nehnuteľností (alebo poskytnutého pôdorysu) pripravíme 2D / 3D model Vašej nehnuteľnosti so skutočnými rozmermi a výškami, čo je dôležitou súčasťou rozhodovania záujemcu s ohľadom na priestorové potreby jeho podnikania
 • DRON Foto - pohľad na nehnuteľnosť z vtáčej perspektívy podá záujemcovi detailný obraz o tvare pozemku, rozmiestnení stavieb, komunikácii, parkovacích a manipulačných plôch či prístupových ciest
 • Zakreslenie inžinierskych sietí - pre potreby kvalitnej prezentácie s veľkou informačnou hodnotou (obzvlášť pri pozemkoch) pre záujemcu zabezpečíme vyjadrenia všetkých relevantných inštitúcii k priebehu ich sietí a ich zakreslenie do inzercie.
 • UPI - Územno - plánovacia informácia je základným dokumentom pre nákupné rozhodnutie záujemcu. Preto ho zabezpečujeme ku každému pozemku, či nehnuteľnosti určenej na rekonštrukciu v našej ponuke.
 • Inzercia - efektívny a správne zvolený text inzercie poskytne záujemcovi relevantné informácie v maximálnom rozsahu bez nutnosti dopytovania, čo k nám nasmeruje správnych záujemcov.


MASÍVNA PROPAGÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Cielenou a masívnou propagáciou dostaneme nehnuteľnosť k niekoľko násobne väčšiemu počtu tých správnych záujemcov a hlavne skôr ako si ju nájdu sami.

 • Efektívny ONLINE marketing - vašu nehnuteľnosť inzerujeme vo veľkom. Preto nás má Google rád a záujemcom ju ukazuje medzi prvými.
 • Inzercia v ANGLICKOM jazyku - kde je to vhodné beží súbežne slovenská i anglická verzia inzercie
 • Inzercia v ZAHRANIČÍ - inzerciou na zahraničných portáloch (HU, CZ, PL, DE) v príslušných jazykových mutáciách jednotlivých krajín, zabezpečíme jednoduchú dostupnosť Vašej nehnuteľnosti aj pre zahraničnú klientelu
 • 170 maklérov - naša forma spolupráce nám umožňuje do predaja Vašej nehnuteľnosti zapojiť všetkých lokálnych (PO, KE, SB) maklérov, čím sa násobí možnosť rýchlejšieho predaja = našu "konkurenciu" meníme na spolupracovníkov a pozývame ich do spolupráce = Vaša nehnuteľnosť je inzerovaná cez nás, no reálne ju predávajú všetci makléri naraz (neinzerujú, posielajú našu inzerciu svojim klientom).
 • 3000 lokálnych a 1500 slovenských firiem - pre ešte efektívnejšiu propagáciu je informácia o predaji / prenájme zasielaná priamo firmám emailom
 • Migrácia klientov - zabezpečíme a nasmerujeme k Vám záujemcov z iných nehnuteľností
 • Google a Facebook reklama - Samozrejmosťou je cielená reklama Vašej nehnuteľnosti na Facebooku a Googli s tzv. Retargetingom = opakovaným zobrazovaním záujemcom, ktorí si aspoň raz pozreli ponuku = doslova ich prenasleduje a pripomína sa po dobu 30 dní.

 • BONUS - NAŠE OBCHODNÉ ZRUČNOSTI - nenahraditeľný zdroj peňazí pre našich klientov

SÚVISIACE SLUŽBY

S kvalitnou realitnou službou súvisia aj ...

 • Právne služby - Zmluvná dokumentácia? Katastrálne konanie? Predkupné právo štátu, či spoluvlastníkov? Národná kultúrna pamiatka? Dohliadneme na všetko.
 • Finančné služby - Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami zabezpečí Vášmu kupujúcemu peniaze aj keď nemá alebo nechce použiť vlastné.
 • Poistenie - na jednom mieste vyriešime potreby poistenia nehnuteľnosti, zariadenia, zodpovednosti za škodu .... pre Vás, či Vášho kupujúceho alebo nájomcu.
 • Doplnkové služby - vďaka overenej spolupráci s profesionálmi vieme zabezpečiť rýchle a kvalitné služby geodeta, znalca, či iného špecialistu.
 • Správy o predaji - Pravidelná komunikácia s vlastníkom o stave predaja, či prenájmu je u nás štandardom. Kvalitná informovanosť je základom dobrej spolupráce.
 • Popredajné služby - Asistencia pri prehlásení energií na nového vlastníka, inštrukcie k popredajným úkonom a ohlasovacím povinnostiam.

Chcete PREDAŤ alebo PRENAJAŤ nehnuteľnosť?


Spojte sa s nami. Detailne Vám ukážeme ako aj z Vašej nehnuteľnosti pre Vás získame maximum. Zavolajte nám alebo nám napíšte a dohodneme si termín ONLINE či OFFLINE stretnutia podľa vašich časových možností. Tešíme sa na Vás.

Viete čo o nás hovoria naši klienti?
Prečítajte si naše REFERENCIE