Služby pre predávajúcich


Chcete VÝHODNE, KOMFORTNE a BEZPEČNE predať byt, dom či pozemok?

To sa veľmi tešíme lebo maximálny možný PROFIT, BEZPEČNOSŤ transakcie a KOMFORT s minimálnou účasťou klienta je našou najvyššou prioritou.

Predaj nehnuteľnosti nesmie byť nikdy o náhode. Teda áno. Môže. Ak nezáleží na výsledku. No nám na výsledku záleží VŽDY a preto je dobrá stratégia NEVYHNUTNÁ!

AKO PRACUJEME?

Ak pre štandardnú realitnú kanceláriu je "skvelou službou" zavesiť pár fotiek na web a dúfať v predaj ... tak presne takto my NEPRACUJEME. My sa o každú nehnuteľnosť staráme ako svoju vlastnú a preto len "štandard" u nás nemá miesto. Na žiadnej nehnuteľnosti nepracujeme. My na každej nehnuteľnosti doslova makáme, pretože "skvelou službou" v našom ponímaní rozumieme:

 • Maximálny KOMFORT pre klienta s jeho minimálnou aktívnou účasťou
 • Maximálny PROFIT z transakcie a v minimálnom čase
 • Maximálna BEZPEČNOSŤ transakcie s dôrazom na individuálne preferencie zúčastnených strán

AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA ...

Samotnému predaju predchádza prvotná, nezáväzná a bezplatná návšteva, inšpekcia a analýza nehnuteľnosti, analýza dôvodov predaja / prenájmu, Vašich potrieb a predstáv. Akonáhle máme dostatok vstupných dát predstavíme Vám stratégiu predaja individuálne nastavenú presne pre Vašu nehnuteľnosť. K dohode na spoločnej spolupráci dochádza až keď Vám to dáva zmysel a po vzájomnom odsúhlasení stratégie predaja.

Čo bude nasledovať po dohode?

PROFESIONÁLNA PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Profesionálnou prezentáciou ukážeme záujemcom "ako na podnose" všetky pozitíva Vašej nehnuteľnosti, čím zabezpečíme jej vysokú dôveryhodnosť a tým usmerníme nákupné rozhodnutia záujemcov priamo k Vám nie ku konkurencii.

 • FOTO staging - príprava nehnuteľnosti na prezentáciu a predaj samotný je extrémne prínosná
 • PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE - príjemné fotografie v dobrom rozlíšení a s vysokou výpovednou hodnotou sú základom dobrej prezentácie. Emócia predáva. Niet čo dodať.
 • Videoobhliadka - ešte viac emócii, ešte viac informácii, ešte lepší zážitok z nehnuteľnosti ... ešte ľahšie nákupne rozhodnutie
 • 3D Pôdorys - na základe fyzického zamerania nehnuteľností (alebo poskytnutého pôdorysu) pripravíme 3D model Vašej nehnuteľnosti so skutočnými rozmermi, čo je dôležitou súčasťou rozhodovania záujemcu s ohľadom na jeho priestorové potreby
 • VIZUALIZÁCIA - Vizualizácia nehnuteľnosti PRED a PO rekonštrukcii je v prípade staršej nehnuteľnosti silným prezentačným nástrojom so značným prínosom
 • DRON Foto - pohľad na nehnuteľnosť z vtáčej perspektívy podá záujemcovi detailný obraz o tvare pozemku, umiestnení stavby, úžitkovej, či relaxačnej časti
 • Zakreslenie inžinierskych sietí - pre potreby kvalitnej prezentácie s veľkou informačnou hodnotou (obzvlášť pri pozemkoch) pre záujemcu zabezpečíme vyjadrenia všetkých relevantných inštitúcii k priebehu ich sietí a ich zakreslenie do inzercie.
 • UPI - Územno - plánovacia informácia je základným dokumentom pre nákupné rozhodnutie záujemcu. Preto ho zabezpečujeme ku každému pozemku, či nehnuteľnosti určenej na rekonštrukciu v našej ponuke.
 • Inzercia - efektívny a správne zvolený text inzercie poskytne záujemcovi relevantné informácie v maximálnom rozsahu bez nutnosti dopytovania, čo k nám nasmeruje správnych záujemcov.

MASÍVNA PROPAGÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Cielenou a masívnou propagáciou dostaneme nehnuteľnosť k niekoľko násobne väčšiemu počtu tých správnych záujemcov a hlavne skôr ako si ju nájdu sami.

 • Efektívny ONLINE marketing - vašu nehnuteľnosť inzerujeme vo veľkom. Preto nás má Google rád a záujemcom ju ukazuje medzi prvými.
 • Inzercia v ANGLICKOM jazyku - kde je to vhodné beží súbežne slovenská i anglická verzia inzercie
 • Inzercia v ZAHRANIČÍ - inzerciou na zahraničných portáloch (HU, CZ, PL, DE) v príslušných jazykových mutáciách jednotlivých krajín, zabezpečíme jednoduchú dostupnosť Vašej nehnuteľnosti aj pre zahraničnú klientelu
 • 170 maklérov - naša forma spolupráce nám umožňuje do predaja Vašej nehnuteľnosti zapojiť všetkých lokálnych (PO, KE, SB) maklérov, čím sa násobí možnosť rýchlejšieho predaja = našu "konkurenciu" meníme na spolupracovníkov a pozývame ich do spolupráce = Vaša nehnuteľnosť je inzerovaná cez nás, no reálne ju predávajú všetci makléri naraz (neinzerujú, posielajú našu inzerciu svojim klientom).
 • Lokálny marketing - pre ešte efektívnejšiu propagáciu je informácia o predaji / prenájme distribuovaná v okolí nehnuteľnosti.
 • Migrácia klientov - zabezpečíme a nasmerujeme migráciu záujemcov o kúpu iných nehnuteľností k tej Vašej
 • Google a Facebook reklama - Samozrejmosťou je cielená reklama Vašej nehnuteľnosti na Facebooku a Googli s tzv. Retargetingom = opakovaným zobrazovaním záujemcom, ktorí si aspoň raz pozreli ponuku = doslova ich prenasleduje a pripomína sa po dobu 30 dní.

 • BONUS - NAŠE OBCHODNÉ ZRUČNOSTI - nenahraditeľný zdroj peňazí pre našich klientov

SÚVISIACE SLUŽBY

 • Právne služby - Zmluvná dokumentácia? Katastrálne konanie? Predkupné právo štátu, či spoluvlastníkov? Národná kultúrna pamiatka? Dohliadneme na všetko.
 • Finančné služby - Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami zabezpečí Vášmu kupujúcemu peniaze aj keď nemá alebo nechce použiť vlastné.
 • Poistenie - na jednom mieste vyriešime potreby poistenia nehnuteľnosti, zariadenia, zodpovednosti za škodu .... pre Vás, či Vášho kupujúceho alebo nájomcu.
 • Doplnkové služby - vďaka overenej spolupráci s profesionálmi vieme zabezpečiť rýchle a kvalitné služby geodeta, znalca, či iného špecialistu.
 • Správy o predaji - Pravidelná komunikácia s vlastníkom o stave predaja, či prenájmu je u nás štandardom. Kvalitná informovanosť je základom dobrej spolupráce.
 • Popredajné služby - Asistencia pri prehlásení energií na nového vlastníka, inštrukcie k popredajným úkonom a ohlasovacím povinnostiam.

Chcete PREDAŤ alebo PRENAJAŤ nehnuteľnosť?


Spojte sa s nami. Detailne Vám ukážeme ako aj z Vašej nehnuteľnosti pre Vás získame maximum. Zavolajte nám alebo nám napíšte a dohodneme si termín ONLINE či OFFLINE stretnutia podľa vašich časových možností. Tešíme sa na Vás.

Viete čo o nás hovoria naši klienti?
Prečítajte si naše REFERENCIE

HOVORIA O NÁS SPOKOJNÍ KLIENTI

Referencie

”Naozaj excelentný pristup, cenné rady a odporúčania boli u p. Sabola samozrejmosťou. Venoval sa nám naozaj naplno, bez ohľadu na to, či niečo kúpime, alebo sa len tak orientujeme v ponuke a len rozmýšľame o kúpe... Vyjadrujeme veľký obdiv k práci p. Sabola, vďaka ktorému sme sa dostali k nehnuteľnosti splňajúcej naše požiadavky a sme maximálne spokojní a milo prekvapení. Počas realizácie predaj - kúpa -financovanie sme nemali vďaka p. Sabolovi žiadne ťažkosti, vybavovačky a nepríjemnosti... Odporúčil nám aj zbehlého finančného poradcu, p. Floreka, ktorý nám pomohol pri výbere najvýhodnejšieho úveru - nielen z hľadiska jeho provízie, ale hlavne v náš prospech. Celkovo jeho agentúru PROFI REALITY SABOL hodnotíme veľmi pozitívne a samozrejme budeme len a len odporúčať ďalej a prajeme veľa podobne spokojných zákazníkov.

Rodina Kozmova

Dobrý deň pán Sabol,

môj nový byt už začína vyzerať k svetu ale hlavne sa z neho teším a konečne začínam pomaly vypínať motory a užívať si zariaďovanie. Posielam Vám recenziu a ako som si na stránke firmy prečítala, ani neviem či ešte nejakú potrebujete, veď je ich tam dosť a všetky s veľmi kladným hodnotením.

Pri sprostredkovaní predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti som oslovila realitného makléra pána Vladimíra Sabola. Oplatilo sa. Pri jednaní s ním som ocenila hlavne jeho profesionálnosť, spoľahlivosť, taktnosť, promptnosť, precíznosť, komunikatívnosť a ochotu kedykoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem a prajem jemu aj celej spoločnosti veľa pracovných úspechov.

Mgr. Tkáčiková Bibiána

”Touto cestou by som chcela aj ostatných predávajúcich či kupujúcich podporiť pri výbere realitnej kancelárie PROFI REALITY SABOL. Nás si získal profesionálnym prístupom a ochotou realitný maklér Vladimír Sabol. O všetkých krokoch nás vždy informoval a ochotne pomohol pri celej realizácii predaja nehnuteľnosti.

Mária Trojanovičová

Touto cestou sa chcem poďakovať realitnému centru PROFI REALITY SABOL za služby ,,all inclusive" pri kúpe nehnuteľnosti. To "PROFI" v názve je tam jednoznačne opodstatnene. Chcem oceniť profesionálny a ľudský prístup ku klientovi, hľadanie najlepšieho riešenia v tých najzložitejších situáciách, ktoré kúpa nehnuteľnosti so sebou prináša. Vďaka p. Sabolovi som sa vyhol mnohým problémom a starostiam pri tejto veľmi náročnej operácii. Sám by som sa po skúsenostiach z tohto ,,obchodu,, do takejto závažnej veci už nikdy nepustil. Som rád, že som sa odovzdal do rúk skutočného realitného profesionála. Ešte raz chcem poďakovať p. Sabolovi za všetko, čo pre mňa urobil, popriať pevné zdravie a veľa takých spokojných klientov ako som ja. Vždy sa na jeho spoločnosť znovu rád obrátim."

Ing. Alexander Galajda

Chcela by som sa touto formou podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, no predovšetkým s prácou p. Vladimíra SABOLA pri predaji mojej nehnuteľnosti, ktorý bol nesmierne ochotný, veľmi prístupný so snahou naplniť všetky moje očakávania, v jednaní bol dôsledný a taktný a čo bolo najdôležitejšie v jednaniach s potenciálnym záujemcom o mnou predávanú nehnuteľnosť som nikdy nenadobudol dojem, že nestojí na mojej strane - práve naopak- bol mi nesmiernou oporou pri všetkých jednaniach a prehliadkach nehnuteľnosti (o ktorých si mimochodom pamätal takmer všetky detaily a takto ich aj záujemcom prezentoval) jednania viedol vždy a dôsledne v môj prospech. Na základe uvedeného Vás chcem veľmi pekne poprosiť, aby by ste si našli čas a aspoň slovne uznali prácu p. Vladimíra SABOLA, ktorý ma pri každom stretnutí presvedčil, že mu možno dôverovať - čo implicitne znamená aj dôveru v schopnosti Vašej RK, preto som presvedčená, že si - minimálne slovnú pochvalu - zaslúži. Prosím tlmočte mu ešte raz moju úprimnú vďaku za pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vašej realitnej kancelárii prajem veľa úspechov na trhu, ale predovšetkým Vám prajem takú šťastnú ruku pri výbere Vašich spolupracovníkov, či zamestnancov, akú ste mali v prípade p. V. Sabola. Vaša spokojná klientka Martina Ďurišinová

RNDr. Martina Ďurišinová

Dobrý večer pán Sabol,

chápeme princíp Vašej práce a oceňujeme Vašu každodennú snahu pomôcť klientovi v akejkoľvek situácii. Páči sa mi, že nenecháte klienta \"rozležať\" a riešite veci \"za horúca\" a snažíte sa tak nájsť správne riešenie pre danú situáciu. Taktiež oceňujem Vašu pozitivitu a ľudskú stránku jednania, rýchle, promptné jednanie a nasadenie. Preto vyjadrujeme veľké poďakovanie za Váš čas, nadčasovosť a priamosť, ktoré mnohým maklérom chýba. Mala som pocit, že ako jeden z naozaj mála maklérov citlivo vnímate potreby zákazníka, bez ohľadu na to, či by ste v konečnom princípe profitovali a pozerali sa tak len na seba. Páči sa mi Vaša práca a určite budeme o Vás podávať len dobré referencie a kontakt na Vás radi posunieme ďalej.
Prajeme Vám príjemný večer a ešte raz ďakujeme za dobre mienený úmysel, ktorý síce nenadobudol svoj rozmer, ale má svoju hodnotu."

Manželia Haltmanoví

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY SABOL veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví

"Chceli by sme sa touto formou poďakovať p. Sabolovi Vladimírovi za ústretový a spoľahlivý prístup pri predaji nášho bytu v Prešove."

Manželia Chromí

”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“

Ing. Dedina Miroslav

”Spolupráca s Profi Reality Sabol bola skvelá. Všetko išlo hladko a bez problémov. Pán Sabol pozisťoval všetky potrebné informácie, a povybavoval všetky potrebné náležitosti tak, že naša účasť na transakcii vlastne spočívala len v podpise materiálov. Dal si záležať na tom, aby sme všetkému rozumeli a všetko bolo jasné. Zodpovedal každú otázku. Naviac bol aj ochotný riešiť naše požiadavky ktoré mu zvýšili prácnosť - napr.ohľadom počtu bánk do ktorých zašleme žiadosť o hypotéku. Veľmi oceňujem jeho profesionalitu, rýchlosť práce, flexibilitu, a tiež ľudský a priateľský prístup a ústretovosť. Vďaka čomu celá transakcia išla maximálne hladko napriek tomu že manželka bola vo vysokom štádiu tehotenstva. Tým že byt sme kupovali, realitného makléra sme si nevyberali. Avšak, ak by sme si mohli vybrať, po tejto skúsenosti iného by sme nehľadali. Maximálna spokojnosť.

Ing. Marek Bednár