Predstavujeme našu službu Bývanie NA ISTOTU

Rozhodli ste sa pre kúpu nehnuteľnosti a už sa vidíte v novom byte či dome? Nadšenie však rýchlo opadne, keď začnete prehľadávať inzerciu. Nájsť vhodnú a dobrú nehnuteľnosť je totiž veľmi ťažké. Ste odkázaní len na verejnú inzerciu a keď si už konečne vyhliadnete svoju vysnenú nehnuteľnosť, šanca, že ju získate je pri veľkom počte záujemcov mizivá.

Samotný proces vyhľadávania si vyžaduje enormne veľa času, vašej energie. Následne preveriť stav vybraných nehnuteľností, aby ste nekúpili “mačku vo vreci“, vyžaduje znalosti v právnickej i technickej oblasti a veľa, veľa obozretnosti (ochranné pásma, vecné bremená, susedské vzťahy ...).

Zároveň, pri vyhľadávaní „po vlastnej osi“ ste stále sám proti 2 súperom: predávajúcemu a jeho maklérovi, ktorí sa z Vášho vrecka snažia vytiahnuť čo najviac peňazí. Najhoršie na tom je finálne zistenie, že v podstate svojho protivníka, makléra, ktorý háji výhradne záujmy predávajúceho a snaží sa navýšiť cenu platíte VY. Jeho odmena je totiž zaplatená z kúpnej ceny = z Vašich peňazí.

Frustrujúce, však? Rozumieme Vám, v rovnakej situácii je každý kupujúci a preto naši klienti využívajú možnosť vyrovnať sily, získať silného partnera a dostať sa k vysnívanej nehnuteľnosti za čo najlepších podmienok.

„Bývanie NA ISTOTU“

Službou “Bývanie NA ISTOTU”

  • získate na svoju stranu obchodného partnera a realitného profesionála v jednom. Pomer síl sa vyrovná a Vy máte pri sebe makléra, ktorého realizačný tím pracuje výhradne vo Váš prospech.
  • získate masívnu propagáciu zámeru kúpy podľa zadania (FB, WEB, makléri ... )
  • získate možnosť dostať sa k neverejným ponukám pred všetkými ostatnými – dobré ponuky sa na trh väčšinou ani nedostanú.
  • ku každej verejnej, či neverejnej ponuke získate podstatne viac informácii dôležitých pre kúpu v porovnaní s bežne dostupným množstvom informácii (vieme na čo, ako a koho sa pýtať)
  • získate dohľad nad právnym, technickým i vzťahovým preverením nehnuteľnosti
  • získate dohľad nad bezpečnou úhradou kúpnej ceny (aby sa nestalo, že nebudete mať ani peniaze, ani nehnuteľnosť)
  • získate najvýhodnejšie financovanie i poistenie kupovanej nehnuteľnosti
  • získate pomoc s prepisom energií po kúpe
  • získate pomoc s prípadným predajom Vašej nehnuteľnosti za najvýhodnejších podmienok
  • získate garanciu bezplatnosti ak Vám nehnuteľnosť nenájdeme

Takto nastavený systém služby „Bývanie NA ISTOTU“ prináša nám motiváciu kvalitne si vykonať svoju prácu a Vám istotu kúpy dobrej nehnuteľnosti a bezpečie, že platíte až výsledok. Navyše sa často zaplatíme sami.

Ako to prebieha ...

Prvým krokom je nezáväzné stretnutie, kde nám predstavíte vaše potreby a predstavy. Od nás získate detailné informácie o spôsobe akým dosiahneme spoločný cieľ a zodpovieme všetky Vaše otázky. Po dohode sa my pustíme do práce a Vy si budete naďalej užívať svoju rodinu, koníčky ...

Pre naplnenie vašich predstáv využívame

Masívna propagácia zámeru kúpy

Sociálne média

využitie sociálnych médií a ich privátnych / uzavretých inzertných skupín

170 maklérov

databázy kolegov maklérov

Neverejné ponuky

ako realitná kancelária máme možnosť dostať sa k zatiaľ neverejným ponukám, tzv. "podpultovkám"

Lokálny marketing

pre ešte efektívnejšiu propagáciu je informácia o Vašom záujme o kúpu nehnuteľnosti distribuovaná priamo v požadovaných lokalitách.

Google a Facebook reklama

Samozrejmosťou rovnako ako v prípade predaja nehnuteľnosti je cielená reklama na Facebooku a Googli

Komentovaná LIVE VIDEO obhliadka nehnuteľnosti

Ak sa neviete fyzicky zúčastniť obhliadky nehnuteľnosti (zahraničie ... ) tak zabezpečíme LIVE VIDEO OBHLIADKU zatiaľ čo Vy budete v papučiach doma v obývačke.

SÚVISIACE SLUŽBY po nájdení vhodnej nehnuteľnosti

Preverenie stavu

siete, prístupy, ťarchy, predkupné práva, záložné práva, vecné bremená, ochranné pásma, územno - plánovacie informácie

Kúpna cena

na základe zistených skutočností zabezpečíme pre Vás vyjednanie lepšej kúpnej ceny a jej bezpečný prevod predávajúcemu

Právne služby

Zmluvná dokumentácia? Katastrálne konanie? Predkupné právo štátu, či spoluvlastníkov? Národná kultúrna pamiatka? Dohliadneme na všetko.

Finančné služby

spoluprácou so všetkými finančnými inštitúciami Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie kúpy

Poistenie

na jednom mieste vyriešime potreby poistenia nehnuteľnosti, zariadenia, zodpovednosti za škodu

Doplnkové služby

vďaka overenej spolupráci s profesionálmi vieme zabezpečiť rýchle a kvalitné služby geodeta, znalca, či iného špecialistu.

Správy o vyhľadávaní

pravidelná komunikácia o stave vyhľadávania je u nás štandardom. Kvalitná informovanosť je základom dobrej spolupráce.

Zavolajte nám,
vieme ako zmeniť aj Váš sen na realitu.

HOVORIA O NÁS SPOKOJNÍ KLIENTI

Referencie

”Naozaj excelentný pristup, cenné rady a odporúčania boli u p. Sabola samozrejmosťou. Venoval sa nám naozaj naplno, bez ohľadu na to, či niečo kúpime, alebo sa len tak orientujeme v ponuke a len rozmýšľame o kúpe... Vyjadrujeme veľký obdiv k práci p. Sabola, vďaka ktorému sme sa dostali k nehnuteľnosti splňajúcej naše požiadavky a sme maximálne spokojní a milo prekvapení. Počas realizácie predaj - kúpa -financovanie sme nemali vďaka p. Sabolovi žiadne ťažkosti, vybavovačky a nepríjemnosti... Odporúčil nám aj zbehlého finančného poradcu, p. Floreka, ktorý nám pomohol pri výbere najvýhodnejšieho úveru - nielen z hľadiska jeho provízie, ale hlavne v náš prospech. Celkovo jeho agentúru PROFI REALITY SABOL hodnotíme veľmi pozitívne a samozrejme budeme len a len odporúčať ďalej a prajeme veľa podobne spokojných zákazníkov.

Rodina Kozmova

Dobrý deň pán Sabol,

môj nový byt už začína vyzerať k svetu ale hlavne sa z neho teším a konečne začínam pomaly vypínať motory a užívať si zariaďovanie. Posielam Vám recenziu a ako som si na stránke firmy prečítala, ani neviem či ešte nejakú potrebujete, veď je ich tam dosť a všetky s veľmi kladným hodnotením.

Pri sprostredkovaní predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti som oslovila realitného makléra pána Vladimíra Sabola. Oplatilo sa. Pri jednaní s ním som ocenila hlavne jeho profesionálnosť, spoľahlivosť, taktnosť, promptnosť, precíznosť, komunikatívnosť a ochotu kedykoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem a prajem jemu aj celej spoločnosti veľa pracovných úspechov.

Mgr. Tkáčiková Bibiána

”Touto cestou by som chcela aj ostatných predávajúcich či kupujúcich podporiť pri výbere realitnej kancelárie PROFI REALITY SABOL. Nás si získal profesionálnym prístupom a ochotou realitný maklér Vladimír Sabol. O všetkých krokoch nás vždy informoval a ochotne pomohol pri celej realizácii predaja nehnuteľnosti.

Mária Trojanovičová

Touto cestou sa chcem poďakovať realitnému centru PROFI REALITY SABOL za služby ,,all inclusive" pri kúpe nehnuteľnosti. To "PROFI" v názve je tam jednoznačne opodstatnene. Chcem oceniť profesionálny a ľudský prístup ku klientovi, hľadanie najlepšieho riešenia v tých najzložitejších situáciách, ktoré kúpa nehnuteľnosti so sebou prináša. Vďaka p. Sabolovi som sa vyhol mnohým problémom a starostiam pri tejto veľmi náročnej operácii. Sám by som sa po skúsenostiach z tohto ,,obchodu,, do takejto závažnej veci už nikdy nepustil. Som rád, že som sa odovzdal do rúk skutočného realitného profesionála. Ešte raz chcem poďakovať p. Sabolovi za všetko, čo pre mňa urobil, popriať pevné zdravie a veľa takých spokojných klientov ako som ja. Vždy sa na jeho spoločnosť znovu rád obrátim."

Ing. Alexander Galajda

Chcela by som sa touto formou podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, no predovšetkým s prácou p. Vladimíra SABOLA pri predaji mojej nehnuteľnosti, ktorý bol nesmierne ochotný, veľmi prístupný so snahou naplniť všetky moje očakávania, v jednaní bol dôsledný a taktný a čo bolo najdôležitejšie v jednaniach s potenciálnym záujemcom o mnou predávanú nehnuteľnosť som nikdy nenadobudol dojem, že nestojí na mojej strane - práve naopak- bol mi nesmiernou oporou pri všetkých jednaniach a prehliadkach nehnuteľnosti (o ktorých si mimochodom pamätal takmer všetky detaily a takto ich aj záujemcom prezentoval) jednania viedol vždy a dôsledne v môj prospech. Na základe uvedeného Vás chcem veľmi pekne poprosiť, aby by ste si našli čas a aspoň slovne uznali prácu p. Vladimíra SABOLA, ktorý ma pri každom stretnutí presvedčil, že mu možno dôverovať - čo implicitne znamená aj dôveru v schopnosti Vašej RK, preto som presvedčená, že si - minimálne slovnú pochvalu - zaslúži. Prosím tlmočte mu ešte raz moju úprimnú vďaku za pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vašej realitnej kancelárii prajem veľa úspechov na trhu, ale predovšetkým Vám prajem takú šťastnú ruku pri výbere Vašich spolupracovníkov, či zamestnancov, akú ste mali v prípade p. V. Sabola. Vaša spokojná klientka Martina Ďurišinová

RNDr. Martina Ďurišinová

Dobrý večer pán Sabol,

chápeme princíp Vašej práce a oceňujeme Vašu každodennú snahu pomôcť klientovi v akejkoľvek situácii. Páči sa mi, že nenecháte klienta \"rozležať\" a riešite veci \"za horúca\" a snažíte sa tak nájsť správne riešenie pre danú situáciu. Taktiež oceňujem Vašu pozitivitu a ľudskú stránku jednania, rýchle, promptné jednanie a nasadenie. Preto vyjadrujeme veľké poďakovanie za Váš čas, nadčasovosť a priamosť, ktoré mnohým maklérom chýba. Mala som pocit, že ako jeden z naozaj mála maklérov citlivo vnímate potreby zákazníka, bez ohľadu na to, či by ste v konečnom princípe profitovali a pozerali sa tak len na seba. Páči sa mi Vaša práca a určite budeme o Vás podávať len dobré referencie a kontakt na Vás radi posunieme ďalej.
Prajeme Vám príjemný večer a ešte raz ďakujeme za dobre mienený úmysel, ktorý síce nenadobudol svoj rozmer, ale má svoju hodnotu."

Manželia Haltmanoví

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY SABOL veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví

"Chceli by sme sa touto formou poďakovať p. Sabolovi Vladimírovi za ústretový a spoľahlivý prístup pri predaji nášho bytu v Prešove."

Manželia Chromí

”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“

Ing. Dedina Miroslav

”Spolupráca s Profi Reality Sabol bola skvelá. Všetko išlo hladko a bez problémov. Pán Sabol pozisťoval všetky potrebné informácie, a povybavoval všetky potrebné náležitosti tak, že naša účasť na transakcii vlastne spočívala len v podpise materiálov. Dal si záležať na tom, aby sme všetkému rozumeli a všetko bolo jasné. Zodpovedal každú otázku. Naviac bol aj ochotný riešiť naše požiadavky ktoré mu zvýšili prácnosť - napr.ohľadom počtu bánk do ktorých zašleme žiadosť o hypotéku. Veľmi oceňujem jeho profesionalitu, rýchlosť práce, flexibilitu, a tiež ľudský a priateľský prístup a ústretovosť. Vďaka čomu celá transakcia išla maximálne hladko napriek tomu že manželka bola vo vysokom štádiu tehotenstva. Tým že byt sme kupovali, realitného makléra sme si nevyberali. Avšak, ak by sme si mohli vybrať, po tejto skúsenosti iného by sme nehľadali. Maximálna spokojnosť.

Ing. Marek Bednár

Nájdete nás na

Budovateľská 63 Prešov 080 01

Hľadáte kvalitnú realitnú kanceláriu v Prešove?
Chcete predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je PROFI REALITY SABOL, s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná