← späť

Zaujímavý, neštandardný 5i Dom v centre Ždane na 790 m² pozemku

Predaj, Rodinný dom, Košice - Staré Mesto,

Cena: 249 900

235 m2

Výhľad na pláž

146 m2

790 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5789
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto: Košice - Staré Mesto
Stav nehnuteľnosti:
Úžitková plocha: 235 m2
Zastavaná plocha: 146 m2
Plocha pozemku: 790 m2
Balkón/Loggia: Balkón
Okná: Plastové

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte dokonalé miesto pre komfortný život svojej rodiny? Táto nehnuteľnosť ponúkne každému členovi rodiny čo potrebuje. Neveríte? Predstavujeme Vám veľkorysý, murovaný rodinný dom v centre modernej, nadštandardne občiansky vybavenej obce Ždaňa pri Košiciach s bohatým spoločenským životom.

Dom sa nachádza v úplnom centre obce na ulici Okružnej, hneď veľa PUMP TRACKU pre mladých bikerov, centrálneho parku s jazierkom, reštaurácie, potravín i školy. Je osadený do rovinatého, upraveného a funkčne veľmi prakticky navrhnutého pozemku o celkovej rozlohe 790 m² rozdeleného na úžitkovú, relaxačnú a okrasnú časť s funkčnými i okrasnými drevinami.

Z dôvodu obmedzenia počtu fotografii niektorými portálmi nájdete celú fotogalériu tu: https://shorturl.at/qwyFO
VIDEO OBHLIADKU si pozrite tu: https://youtu.be/NMa1DzQ9tYQ

Dominantou pozemku je rodinný dom o zastavanej ploche 146 m² s veľmi zaujímavým funkčným riešením dispozície (viď pôdorysy) s veľkou halou, kuchyňou, obývačkou, spálňou so šatníkom a 3 ďalšími izbami. Máme tu 2x WC, 2x kúpeľňu, posilňovňu, dielňu, práčovňu, žehliareň, garáž i pivnicu na uskladnenie úrody. Dom má celkovú úžitkovú plochu až 253 m² a z toho až 138 m² tvorí plocha obytných miestností.

Máme tu dokonca prístup z dvoch strán, záhradný altánok pre rodinné posedenia v tieni viniča, či miesto na opaľovanie alebo šantenie detí. Z tohto dokonalého domova budete odchádzať len za prácou, ktorú napríklad vďaka novému závodu Volvo budete mať len o dve dediny ďalej pri obci Valaliky.

Dom sa nachádza v tichej ulici, nájdete tu detské ihrisko, materskú školu, základnú školu, základnú umeleckú školu, internátnu školu pre deti so špeciálnymi potrebami, reštauráciu, kaderníctvo, automechanika, predajne rôzneho zamerania, vidiecky dvor či dokonca wellness centrum.

Už aj tak skvelé susedské vzťahy utužíte ešte viac napríklad na obecnej opekačke či jarmoku, hokejovom či volejbalovom turnaji, karnevale na ľade a mnohými ďalšími obecnými akciami. Titul obec roka jej bola udelená skutočne zaslúžene.

Tech. Informácie:
- Dom bol kolaudovaný v 1988 a rekonštruovaný v roku 2014
- Je tehlový / kvádrový o zastavanej ploche 146 m², úžitková plocha domu 253 m² + altánok, rozloha pozemku je 790 m²
- V rámci rekonštrukcie boli osadené nové plávajúce podlahy, plastové okná, omietky, sadrokartóny, kuchynská linka, interiérové dvere
- Siete: elektrina, obecný vodovod, plyn, kanalizácia zvedená do žumpy
- Vykurovanie a ohrev TÚV je riešený plynovým kotlom a radiátormi
- Mesačné náklady predstavujú 250,-€ / 5 dospelých členov domácnosti.

Právny stav nehnuteľností:
Osobné vlastníctvo bez tiarch, financovanie kúpy možné aj hypotekárnym úverom, ktorý pre Vás vybavíme bezplatne priamo u nás. RD energeticky certifikát nemá. Voľný po dohode, predaj je podmienený kúpou inej nehnuteľnosti.

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na reality ...

ID: SV100RDEx

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=NMa1DzQ9tYQ

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť