← späť

PREDANÝ - Rodinný dom, Chalupa alebo Developerský projekt pre 2-4 RD?

Predaj, Rodinný dom, Kapušany, Pôvodný stav

DOHODOU

1430 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5802
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto: Kapušany
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Plocha pozemku: 1430 m2

Popis nehnuteľnosti

Opäť máme v ponuke multifunkčnú nehnuteľnosť. Tentokrát hneď pri Prešove v slepej ulici Ardovej v obci Kapušany.
Nehnuteľnosť je pre Vás vhodná ak:

1. Chcete bývať v tichom prostredí slepej ulice v obci hneď pri Prešove?
Intravilán obce, veľkorysý, rovinatý pozemok až 1430 m² (šírka 15 m), vlastná studňa, krásna maľovaná letná kuchyňa, dostupné všetky inžinierske siete (E, P, V, K, Int., obecná cesta) a kvalitná občianska vybavenosť (potraviny, pošta, knižnica, SAD, ŽSR ...) splnia aj tie najvyššie požiadavky komfortného bývania pre Vašu rodinu.
Dostatočná výmera pozemku Vám v budúcnosti umožňuje výstavbu rodinných domov aj pre Vaše deti.

alebo

2. Milujete históriu a hľadáte pôvodný dom / chalupu v TOP zachovalom stave a s veľkým pozemkom?
Toto je jedná z mála chalúp v Top stave s pôvodnou atmosférou, kde romantiku dotvárajú pôvodné dvere, kachľové pece v každej izbe, drevené podlahy či maľovaná letná kuchyňa. Príjemnú klímu v lete, či teplo v zime zabezpečujú cca 40 cm hrubé múry zo zdravej pálenej tehly.
V tejto nehnuteľnosti sa zastavil čas. Dýcha históriou a môže byť Vašim romantickým miestom, úplne iný svet kde relax a pokoj dosiahnu svoje nové maximá.
Ak by Vám to bolo málo, okolitá príroda a turistické atrakcie uspokoja Vaše "túlavé topánky". Kapušiansky Sebešský, či Šarišský hrad, Výhľadňa nad Okružnou, Fintický kaštieľ či turistické trasy.

alebo

3. Máte developerský zámer pre výstavbu 2-4 rodinných domov?
Rozmery, rozloha i sklon pozemku si to priam žiadajú. Čím vyššie, tým krajší výhľad na okolie. Znamenitá vybavenosť obce (https://www.kapusany.sk) a dostupnosť Prešova zatraktívnia Váš developerský projekt na maximum a vypredáte ho skôr ako bude stáť. Nehnuteľnosť je v intraviláne, obecnú cestu i všetky siete vrátane optického internetu máte hneď už len začať stavať.

To je všetko. Nemáme viac čo dodať len Vás pozývame priamo na obhliadku a presvedčte sa sami o jedinečnosti a možnostiach tejto ponuky. Na obhliadke Vám prezradíme jej ďalší potenciál.

POZOR, multifunkčnosť ponuky osloví širokú škálu potenciálnych kupcov preto neodporúčame váhať a dohodnite si obhliadku ihneď.

Doplňujúce informácie:
Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave určená na kompletnú rekonštrukciu. Stavba je suchá s pivnicou pod obývačkou. Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát, je v osobnom vlastníctve bez tiarch a kúpa je možná aj hypotekárnym úverom, ktorý Vám vybavíme bezplatne a rýchlo aj priamo u nás.

ID: SV112RDEx

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť