← späť

Rodinný dom 180 m² s pozemkami 3597 m² a tromi garážami v Sedliskách

Predaj, Rodinný dom, Sedliská, Čiastočná rekonštrukcia

DOHODOU

180 m2

Výhľad na pláž

230 m2

3597 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5830
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto: Sedliská
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 180 m2
Zastavaná plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 3597 m2
Balkón/Loggia: Balkón
Okná: Drevené

Popis nehnuteľnosti

Dvojpodlažný rodinný dom s troma garážami a pozemkami s rozlohou až 3597 m² len 4 km od Vranova nad Topľou, ponúka svojou veľkosťou a lokalitou nielen veľkorysé bývanie, ale aj kvalitný podnikateľský potenciál pre developerov - výstavba ďalších rodinných domov, Penzión, Turistická ubytovňa, či spojenie bývania s podnikaním (automechanici, klampiari, stolárstvo, požičovňa náradia...)
Realitné centrum PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkami v obci Sedliská len 4 km od Vranova nad Topľou.

Z dôvodu obmedzenia množstva textu či počtu fotografií inzertnými portálmi si kompletný inzerát pozrite priamo na našom webe tu:
https://shorturl.at/Qf0Gg


Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza hneď na začiatku obce Sedliská v smere od Vranova nad Topľou, ktorá nám ponúka kompletnú občiansku vybavenosť : škola, škôlka, obchod, pošta, detské ihrisko. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom a suchom pozemku len 10 minút od Domaše, čo nám dáva potenciál pre podnikateľov vytvoriť kvalitné ubytovanie s priestranným parkovaním a garážami pre turistov. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza aj ďalšia turistická atrakcia - hrad Čičva.

Popis pozemku:
Rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 3597 m². Pozemok je oplotený, dostatočne priestranný s altánkom 10 m² a terasou pred domom s výstupom z obývačky taktiež o rozlohe 10 m². Vjazd do dvora domu je z prednej strany, z hlavnej ulice. Susedia sú iba z jednej strany, čo nám umožňuje krásny výhľad na okolitú prírodu a dostatok súkromia.

Popis rodinného domu:
Dominantu pozemku tvorí maximálne efektívne dispozične riešený 2 - podlažný rodinný dom s prístavbou o úžitkovej ploche 180 m² + 86 m² garáže. Dom je dispozične rozdelený na prízemie a poschodie.
K domu patria aj 3 garáže, ktoré slúžili ako dielne pre automechanika + malá izba používaná ako komôrka, alebo miestnosť na uskladnenie dreva do krbu. Vykurovanie je ústredným vykurovaním - radiátormi, ale na prízemí sa nachádza krb s prieduchmi takmer po celom dome. Kúpelňa s WC je na oboch poschodiach. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou, obývačka s krbom, hosťovská izba, technická miestnosť. Na prvom poschodí sú k dispozícii tri samostatné izby s výstupom na balkón, plus menšia izba vhodná na budúcu kuchyňu alebo šatník. Dom je vyprataný a je ihneď k dispozícii.

Technický stav nehnuteľnosti:
Stavba je napojená na všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, obecná kanalizácia a verejný vodovod. Uvedená nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, rodinný dom má vymenené drevené Euro okná a vchodové dvere, komín napojený na krb má nerezovú vložku. Tento rodinný dom je pripravený na okamžité bývanie, alebo na ďalšiu úpravu podľa zámeru budúceho vlastníka.

Dispozícia domu:
Prízemie – vstupná chodba, kuchyňa, obývačka s krbom a výstupom na terasu, hosťovská izba, technická miestnosť, kúpelňa s WC
Poschodie - 3 x izba, chodba, kúpeľňa s WC, schodisko, 1 menšia izba

TOP BENEFITY nehnuteľnosti:
Rozmer a veľkosť pozemku je vhodný na výstavbu ďalších rodinných domov, alebo objektov potrebných na Váš podnikateľský plán.
Nehnuteľnosť sa nachádza v intraviláne obce a len 5 minút autom od Vranova nad Topľou
Celkové mesačné prevádzkové náklady (El. + Kúrenie + Vodné a stočné) predstavujú sumu 220,-€ / 4 osoby


DOHODNITE SI OBHLIADKU a presvedčte sa o benefitoch sami.

SE6DEx

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť