← späť

Atraktívne podnikateľské priestory na predaj v centre Martina!

Predaj, Obchodné priestory, Martin,

DOHODOU

1000 m2

1842 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5842
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Obchodné priestory
Mesto: Martin
Stav nehnuteľnosti:
Úžitková plocha: 1000 m2
Plocha pozemku: 1842 m2

Popis nehnuteľnosti

Podnikáte alebo chcete podnikať v Martine? Tak potrebujete kvalitné, nové priestory blízko centra v obchodno - administratívnej - zdravotníckej zóne. Máme pre Vás TOP nehnuteľnosť ideálnu na rôznorodé typy podnikania na ul. Jesenského 25, 26 v Martine.

Spoznajte objekt v 3D Virtuálnej prehliadke tu: https://shorturl.at/4jlDS
Pozrite si video prezentáciu potenciálu nehnuteľnosti tu: https://youtu.be/dex6caJ_mxo
Celý text inzercie i všetky fotky nájdete priamo na našom webe tu: https://shorturl.at/vaduG

Lokalita:
Nehnuteľnosti (2 budovy s pozemkami) sa nachádzajú v podnikateľsky vysoko atraktívnej lokalite v susedstve fakultnej nemocnice. Lokalita je vysoko atraktívna pre rôzne druhy zdravotníckych zariadení ako klinika, súkromné ordinácie lekárov, rehabilitačné centrum alebo fyzioterapeutická klinika ... Jedna z budov je dlhodobo prenajatá Záchranárom.

Nepodnikáte v zdravotníctve? Lokalita ponúka vysokú frekvenciu pohybu ľudí a jednoduchú dostupnosť aj vďaka MHD, čo zabezpečuje výborné podmienky pre ďalšie typy podnikania ako napríklad:

- Kancelárske priestory - ideálne pre právnické firmy, IT spoločnosti, účtovnícke kancelárie, poradenské firmy, call centrá alebo coworkingové priestory.
- Vzdelávacie a tréningové inštitúcie - jazykové školy, kurzy, vzdelávacie centrá, školiace strediská alebo univerzitné pracoviská, odborné kurzy, tréningy, semináre a workshopy v rôznych oblastiach.
- Ubytovacie služby - nehnuteľnosť je možné využívať ako penzión, ubytovanie pre študentov blízkej lekárskej fakulty alebo krátkodobé ubytovanie typu Airbnb.
- Sociálne služby - denné stacionáre, komunitné centrá pre seniorov, poradenské centrá pre rodiny a deti.
- Kultúrne a umelecké inštitúcie - divadlá, umelecké ateliéry, hudobné školy alebo centrá pre kreatívne umenie.
- Coworkingove / Office priestory: Vzhľadom na rastúci trend práce na diaľku a nezávislých profesionálov, budovy môžu byť upravené na moderné coworkingove priestory, ktoré ponúkajú flexibilné kancelárie, konferenčné miestnosti a spoločné priestory pre networking a spoluprácu.

Popis nehnuteľnosti:
Predmetom predaja sú dve trojpodlažné komerčné budovy so suterénom každá o úžitkovej ploche cca 500 m² a príslušnými pozemkami o celkovej výmere 1842 m² . Jedna z budov je momentálne celá využívaná záchranármi. Druhá budova je aktuálne nevyužitá, pripravená na využívanie novým vlastníkom. Dispozícia miestnosti je dobre modifikovateľná pre rôznorodé potreby či už bývania, konferenčných priestorov ... .
Obe stavby sú vysoko kvalitné, kompletne zrekonštruované, napojené na všetky verejné inž. Siete zabezpečené kamerovým systémom a alarmom napojeným na pult centrálnej ochrany a sú bez ďalších investícii. Všetky miestnosti majú štrukturalizovanú PC sieť, v suteréne sa nachádzajú priestory slúžiace na relax pracovníkov, archív, IT a ďalšie. Podkrovné priestory oboch budov tvoria apartmány, každý o rozlohe cca 100 m².
Areál je uzatvorený oplotením s veľkým parkoviskom a vkusne upravenou záhradou čo dáva areálu reprezentatívny vzhľad. Areál je celistvý s uzatvárateľným dvorom.
.
Hlavné Benefity:
- Časť nehnuteľnosti generuje profit od začiatku vlastníctva
- TOP stav nehnuteľností bez ďalších investícii
- Vlastné parkovanie, upravené, reprezentatívne okolie
- Skvelá dostupnosť pre klientov / zákazníkov
- Reprezentatívne priestory pre Vašu spoločnosť.

Cena:
Cena nehnuteľnosti bude poskytnutá identifikovaným záujemcom na vyžiadanie

Využite jedinečnú príležitosť vlastniť kvalitné komerčné nehnuteľnosti v centre Martina! Kontaktujte nás!

ID: SV116KOPEx

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=dex6caJ_mxo

3D obhliadka nehnuteľnosti:

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť