← späť

3i byt, 75 m² (+3,5 m² Loggia), 3/8p. Sibírska

Predaj, 3 izbový byt, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 114 900

75 m2

3 Izby

1 livingroom

2 Spálne

1 Kúpeľňa

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 5674
Katalógové číslo: SV90BEx
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 75 m2
Poschodie: 3 / 8
Balkón/Loggia: Loggia
Vlastníctvo: Družstevný byt
Parkovacie miesto: Verejné parkovanie
Výťah: Áno
Výťah: Áno
Pivnica: Áno
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Počet izieb: 3
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

Dnes je už problém nájsť byt, ktorý je takmer bez zásahu a viete si ho úplne prispôsobiť svojim potrebám, predstavám, nakombinovať materiály, upraviť dispozíciu ... a zbytočne nepreplácať už hotové veci, ktoré sa Vám nepáčia. Jeden veľký 3 izbový však pre Vás máme a dokonca už s plastovými oknami a rekonštruovanou loggiou. Výhľad má do dvora a na domy a je na skvelom 3. poschodí. Dokonca je v tak skvele udržiavanom stave, že ho aj bez ďalších úprav viete rovno prenajať. A máme aj vlastné parkovacie miesto priamo pod oknom.

Byt je družstevný teda je nutná kúpa z vlastných zdrojov alebo bezúčelovým úverom s dočasným založením inej nehnuteľnosti. V čase 15% inflácie však kúpou tohto bytu ochránite vlastné zdroje. Idete do toho?

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ PEKNÝ, družstevný 3 izbový byt na ulici Sibírska 23 v Prešove o celkovej úžitkovej ploche 80 m².

Z dôvodu obmedzenia počtu fotografií niektorými portálmi si viac fotiek pozrite tu: https://bit.ly/3xlMU6i (skopírujte link do Vášho prehliadača)

Lokalita:
Byt sa nachádza v plne občiansky vybavenej časti sídliska Sekčov s novými parkoviskami, v tichom prostredí v blízkosti zelene (lúky), chodníkov, ihrísk a športovísk. Vo veľmi komfortnej vzdialenosti bytového domu sa nachádzajú potraviny FRESH 50 m, OC MAX 150 m a v blízkom okolí nájdete všetky služby ako lekári, MŠ Čergovská 450 m, ZŠ Sibírska 250 m, MHD 50 m a prevádzky služieb a obchodu rôzneho zamerania, či reštauračné zariadenia. Akýkoľvek vlastník, či nájomca získa bývaním v tejto nehnuteľnosti perfektnú a rýchlu dostupnosť škôl, pracoviska, či zábavy.

Popis bytu:
3 izbový byt o podlahovej ploche 75 m² (údaj na LV + pivnica 1,5 m² + veľká loggia 3,5 m²) je po základnej rekonštrukcii. Nachádza sa na 3/8 poschodí s výťahom, v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s BEZBARIÉROVÝM vstupom a slušnými susedmi. Ide o veľmi príjemný byt s pekným výhľadom do vnútrobloku na jednej strane a na Ľubotice na druhej strane. Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva s veľkou kuchyňou a praktickou dispozíciou - viď pôdorys. Bytové jadro je UMAKARTOVÉ, avšak v TOP stave.

Rozsah Rekonštrukcie:
• Plastové okná v celom byte
• Kuchynská linka a radiátory
• Plávajúce podlahy v celom byte
• V byte je zavedený optický internet
• V obývačke je osadený elektrický krb pre romantickú atmosféru.

Byt je pre Vás vhodný ak:
• chcete bývať v lokalite s dobrou dostupnosťou centra mesta
• chcete si byt prispôsobiť presne podľa seba bez akýchkoľvek kompromisov
• ste rodinka s deťmi a vyhovuje Vám komfort tesnej blízkosti základnej, či materskej školy, ihrísk, športovísk a relaxu, či lekárov
• ste investor s cieľom okamžite na investícií zarábať (bezproblémový potenciál okamžitého prenájmu)
• chcete ochrániť peniaze pred infláciou.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve Bytového družstva (družstevný byt) a Anuitou (odkupnou hodnotou) cca 380,-€, financovanie prioritne z vlastných zdrojov s možnosťou financovania bezúčelovou hypotékou s dočasným založením inej nehnuteľnosti, ktorú pre Vás vybavíme priamo u nás. Bytový dom má energetický certifikát B. Skutočné náklady na bývanie predstavujú cca 176€ + el. 30,-€ + plyn 5,-€ / aktuálne na 2 osoby. Internet - OPTIKA 1000/20 Mb/s. Správca – Bytové družstvo.

Byt je k dispozícii od 01.07.2023. Obhliadky možné po dohode kedykoľvek.

Výhody ponuky:
• silný investičný potenciál, vysoká likvidita, BEZBARIÉROVÝ vstup
• kvalitná infraštruktúra a vybavenosť
• Inflačná ochrana

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV90BEx

Mapa

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná