info@profirealitysabol.sk
0940 708 291

Dodržiavame ETICKÝ KÓDEX

Dodržiavame ETICKÝ KÓDEX

VIDEO - Lukratívne bývanie v SNV - Ticho, súkromie a blízkosť centraLukratívna lokalita v bezprostrednej blízkosti centra mesta a zároveň kľud, ticho a súkromie. K tomu pekná záhrada pre šantenie detí a posedenie pre relax s priateľmi, či rodinou. To sú ideálne podmienky pre komfortné bývanie. A práve takýto komfort Vám poskytne naša ponuka.

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, 6 izbový, rodinný dom blízko centra mesta v tichej, slepej ulici Borodáčová v Spišskej Novej Vsi.

Pozrite si VIDEO OBHLIADKU TU: youtube.com/watch?v=VWa7a_YExPQ&t=15s - (skopírujte odkaz do prehliadača)

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnej časti sídliska Tarča zvanej "Kozí vŕšok" v pár minútovej pešej vzdialenosti od centra mesta. Ulica Borodáčova sa vyznačuje prestížou a pokojným bývaním v časti rodinných domov. Bývanie na tejto adrese Vám poskytne veškerú občiansku vybavenosť na dosah a plný komfort nerušeného a pokojného bývania

Popis pozemku:
Na rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 762 m2 vstupujete priamo z ulice cez automatickú kovanú bránu. Je dostatočne priestranný s parkovaním pre minimálne 3 osobné autá a samostatne stojacou murovanou garážou o rozlohe 36 m2. Pozemok je krásne udržiavaný s okrasnými drevinami, priestrannou záhradou a posedením.

Popis rodinného domu:
Jedná sa o veľkorysý, 6 izbový, tehlový, zateplený, 2 podlažný rodinný dom (1 NP + 1 PP) o zastavanej ploche 233 m2 s 2 kuchyňami, 2 kúpeľňami, 3 WC ... . Dom je tvorený prízemím (185 m2) so 6 obytnými miestnosťami a obytným suterénom (150 m2) s ďalšími 6 úžitkovými, po úprave i obytnými miestnosťami - dispozícia viď pôdorysy. Celková úžitková plocha domu je úžasných 335 m2 + 36 m2 samostatne stojaca murovaná garáž + 20 m2 vonkajšie posedenie. Celkové mesačné prevádzkové náklady predstavujú sumu 230,-€ / 3 osoby.

Technický stav nehnuteľnosti:
Tehlová stavba bola kompletne zrekonštruovaná a zateplená (5 cm EPS) v roku 2003 vrátane novej strechy, zmeny dispozície a funkčného využitia miestností. Stavba je napojená na všetky inžinierske siete a nevyžaduje žiadnu ďalšiu investíciu do prvkov krátkodobej, či dlhodobej životnosti. V rámci rekonštrukcie boli použité výhradne kvalitné materiály (drevené dubové dvere na mieru, drevené podlahy, vstavané nábytky ...). Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené podlahovým vykurovaním v kombinácii s radiátormi.

Právny stav nehnuteľností:
Osobné vlastníctvo bez tiarch, financovanie kúpy možné aj hypotekárnym úverom, ktorý pre Vás vybavíme priamo u nás. RD energeticky certifikát nemá. Internet - 4G/LTE (100 Mbit/s) + OPTIKA k domu 40 Mbit/s. Voľný po dohode. Po dohode taktiež možnosť ponechať nábytok.

Predaj tejto nehnuteľnosti pre Vás zabezpečuje: VladimirSabol.sk

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV4RDExSNV

299.000,- € vrátane provízie, možnosť HÚ

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Spišská Nová Ves
  • Mesto: Spišská Nová Ves
  • Ulica: Borodáčova
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Rodinný dom
  • Typ: predaj - exkluzívne
Cenavrátane provízie
Počet izieb6
Zastavaná plocha233 m²
Rozloha pozemku762 m²
Úžitková plocha390 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne

foto

Vladimír Sabol

Senior realitný obchodník / manažér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

Telefón: 0940708291
E-mail: info@profirealitysabol.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®