PREDANÝ - 4 izbový, tehlový DOM v tichej ulici, Veľký Šariš - PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

PREDANÝ - 4 izbový, tehlový DOM v tichej ulici, Veľký Šariš

 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • Pôdorys prízemie
 • Pôdorys poschodie
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ
 • 4 izbový rodinný dom, Veľký Šariš, centrum - PREDAJ

Video

Rodinný dom na predaj v okrese Prešov

Táto nehnuteľnosť je už PREDANÁ.

Príjemné bývanie v centre mesta a zároveň kľud, ticho a súkromie slepej ulice. K tomu pekná záhrada pre šantenie detí, no nenáročná na údržbu. Priestranné patio pre relax s priateľmi, či rodinou. Ak si takto predstavujete komfortné bývanie, tak práve takýto komfort Vám poskytne naša ponuka.

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, poctivý tehlový, 16 ročný, 4 izbový rodinný dom s garážou v centre Veľkého Šariša v tichej, slepej ulici Púchovská.

Z dôvodu obmedzenia počtu fotografií a množstva textu kompletný inzerát a viac fotografií nájdete priamo na web stránke našej kancelárie. (ak sa nachádzate mimo nej)

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza nielen v centre mesta Veľký Šariš ale aj v centre jeho kompletnej občianskej vybavenosti, kde v okruhu 700 m nájdete všetko čo patrí ku komfortu nielen vášmu, ale aj vašich detí. Zastávku MHD, potraviny, či praktický bankomat máte 250 m od domu. K základnej škole (a aj jej ihrisku / športovisku) to vaše deti majú necelých 500 m a materskú, základnú umeleckú školu, či zdravotné centrum máte v dosahu 700 m od domu.
Aj keď je dom v centre mesta jeho umiestnenie v slepej, tichej uličke vám poskytne plný komfort nerušeného a pokojného bývania s dobrými susedmi. A voľný čas Vám vyplnia miestne atrakcie alebo sa cyklistickým chodníkom viete vybrať do Prešova, či na opačnú stranu k novému hradnému mostu.

Popis pozemku:
Na rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 556 m² vstupujete priamo z ulice. Je dostatočne priestranný s parkovaním pre minimálne 3 osobné autá za sebou a samostatne stojacou murovanou garážou o rozlohe 30 m² s dielňou vzadu. Pozemok je krásne udržiavaný s okrasnými drevinami, viničom, priestrannou záhradou s patiom pre grilovačky a inú záhradnú zábavu. Zároveň disponuje miestom pre trampolínu, bazén, či preliezky to všetko ukryté pred pohľadmi susedov.

Popis rodinného domu:
Dominantu pozemku tvorí maximálne efektívne dispozične riešený 4 izbový rodinný dom o zastavanej ploche 80 m² no celkovej úžitkovej ploche až úžasných 138 m². Stavba je poctivá, TEHLOVÁ (44 cm hrúbka muriva) pozostávajúca z 2 podlaží, postavená a kolaudovaná v roku 2004.
1. NP - prízemie tvorí vstupná hala s kúpeľňou a toaletou, z nej sa vchádza priamo do priestrannej obývacej haly s krbom, jedálňou a vpravo s kuchyňou so špajzou a technickou miestnosťou.
Kuchyňa má okná situované do ulice z obývacej haly vás poteší pohľad do záhrady. Ak ak si štandardné okno vymeníte za francúzske váš pôžitok bude dokonalý.
Z prízemia sa točitým oceľovým schodiskom obloženým masívom dostanete do stredu poschodia kde priamo pred Vami bude druhá kúpeľňa s WC. Vľavo sa nachádza hlavná spálňa na jednej strane so vstupom na terasu a z druhej strany spálne je vstup do veľkého šatníka.
Pravú časť poschodia tvoria ďalšie 2 izby a z obidvoch je vstup na balkón.

Technický stav nehnuteľnosti:
Stavba je napojená na všetky inžinierske siete + vlastnú studňu a nevyžaduje žiadnu ďalšiu investíciu do prvkov krátkodobej, či dlhodobej životnosti. V rámci stavby boli použité výhradne kvalitné materiály (drevené dvere, drevené a keramické podlahy, vstavané nábytky ...) o čom svedčí ich stále "nový" vzhľad. Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom napojeným na radiátory. Celkové mesačné prevádzkové náklady (E + P + V) predstavujú sumu 110,-€ / 2 dospelé osoby a ročná daň z nehnuteľnosti je vo výške 75,-€ vrátane platby za odpad - neporovnateľné s nehnuteľnosťami v Prešove, kde napríklad len za odpad platí 4 členná rodina 85,-€.

Právny stav nehnuteľností:
Osobné vlastníctvo s 2x zál, právom, financovanie kúpy možné aj hypotekárnym úverom, ktorý pre Vás vybavíme priamo u nás. RD energeticky certifikát nemá. Internet - možnosť optiky k domu 10Mbit/s. Voľný po dohode. Po dohode taktiež možnosť ponechať nábytok.

Vlastníci sa o nehnuteľnosť po celý čas starali s láskou a veria, že nájdeme nového vlastníka, ktorý bude v rovnakej starostlivosti pokračovať.

Predaj tejto nehnuteľnosti pre Vás zabezpečuje: VladimirSabol.sk

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV5RDEx

Podrobné informácie

2
4
80 m²
138 m²
556 m²
138 m²
osobné
úplne prerobený
predané
studňa a vodovod
230/400V
3.65 m²
9.77 m²
áno - 1 auto
vnútorné
tehla
plastové
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Prešov, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Prešovský
 • Okres Prešov
 • Mesto Prešov
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 940 708 291

Pre viac informácií kontaktujte

Vladimír Sabol

Vladimír Sabol

Senior Realitný Obchodník / Manažér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421 940 708 291


info@profirealitysabol.skvšetky ponuky makléra

Rada by som sa touto formou poďakovala pánovi Sabolovi za sprostredkovanie kúpy rodinného domu. Kladne hodnotíme hlavne veľkú profesionalitu a priame jednanie. Komunikácia telefonicky či osobne prebehla vždy bez problémov. Išlo o pomerne komplikovaný predaj a aj vďaka pánovi Sabolovi a jeho ochote sa všetko podarilo. Vrelo odporúčame a prajeme veľa ďalších spokojných klientov.

Vladimír Sabol

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a jeho spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom. Kočišovci

Vladimír Sabol

Moje zadanie pre firmu Profireality, p. Sabola, bolo jasné: predať nehnuteľnosť, za požadovanú cenu vyhľadať záujemcu v termíne do troch mesiacov, predaj uskutočniť na kľúč bez mojej prítomnosti len za základe splnomocnenia, pevná čiastka provízie, prevedenie všetkých služieb na kupujúceho a komunikácia elektronicky pri podávaní pravidelných informácií. Zadanie bolo zo strany p. Sabola splnené na sto percent vďaka jeho dôslednosti, precíznosti, dynamiky a hlavne skúsenostiam v segmente realít. Výber firmy Profireality sa ukázal ako výborná voľba a odporúčam ju každému. Juraj Ochtinský.

Vladimír Sabol

Neviem už, čo ma viedlo k tomu, že som si na sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti zvolil práve PRS. Ale od prvej chvíle som túto voľbu neoľutoval. Nehnuteľnosť bola predaná behom 3 dní. Že to bude také jednoduché (pre mňa), som nedúfal ani vo sne. Skrátka "full servis". Z mojej strany žiadne vybavovačky, papierovačky, úhrada behom týždňa a Odovzdanie/prevod na nového vlastníctva (vrátane zmeny odberateľa energií) za perfektnej asistencie PRS behom hodiny. Po dlhých rokoch jednoducho úžasne pozitívny skúsenosť. Tak má vyzerať moderná sprostredkovateľská služba. PaedDr. Martin Sereday

Vladimír Sabol

Dobrý deň Chceli by sme sa touto formou poďakovať p. Sabolovi Vladimírovi za ústretový a spoľahlivý prístup pri predaji nášho bytu v Prešove. manželia Chromí

Vladimír Sabol

Dobrý večer pán Sabol, chápeme princíp Vašej práce a oceňujeme Vašu každodennú snahu pomôcť klientovi v akejkoľvek situácii. Páči sa mi, že nenecháte klienta \"rozležať\" a riešite veci \"za horúca\" a snažíte sa tak nájsť správne riešenie pre danú situáciu. Taktiež oceňujem Vašu pozitivitu a ľudskú stránku jednania, rýchle, promptné jednanie a nasadenie. Preto vyjadrujeme veľké poďakovanie za Váš čas, nadčasovosť a priamosť, ktoré mnohým maklérom chýba. Mala som pocit, že ako jeden z naozaj mála maklérov citlivo vnímate potreby zákazníka, bez ohľadu na to, či by ste v konečnom princípe profitovali a pozerali sa tak len na seba. Páči sa mi Vaša práca a určite budeme o Vás podávať len dobré referencie a kontakt na Vás radi posunieme ďalej. Prajeme Vám príjemný večer a ešte raz ďakujeme za dobre mienený úmysel, ktorý síce nenadobudol svoj rozmer, ale má svoju hodnotu. S pozdravom Haltmanovci

Vladimír Sabol

Dobrý deň pán Sabol, môj nový byt už začína vyzerať k svetu ale hlavne sa z neho teším a konečne začínam pomaly vypínať motory a užívať si zariaďovanie. Posielam Vám recenziu a ako som si na stránke firmy prečítala, ani neviem či ešte nejakú potrebujete, veď je ich tam dosť a všetky s veľmi kladným hodnotením. Pri sprostredkovaní predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti som oslovila realitného makléra pána Vladimíra Sabola zo spoločnosti PROFI REALITY Sabol, s.r.o. Oplatilo sa. Pri jednaní s ním som ocenila hlavne jeho profesionálnosť, spoľahlivosť, taktnosť, promptnosť, precíznosť, komunikatívnosť a ochotu kedykoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem a prajem jemu aj celej spoločnosti veľa pracovných úspechov.

Vladimír Sabol

Touto cestou by som chcela aj ostatných predávajúcich či kupujúcich podporiť pri výbere realitnej kancelárie PROFI REALITY Sabol. Nás si získal pán Sabol profesionálnym prístupom a ochotou. O všetkých krokoch nás vždy informoval a ochotne pomohol pri celej realizácii predaja nehnuteľnosti. Pekný víkend Mária Trojanovičová

Vladimír Sabol

Chcela by som sa touto formou podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, no predovšetkým s prácou p. Vladimíra SABOLA pri predaji mojej nehnuteľnosti, ktorý bol nesmierne ochotný, veľmi prístupný so snahou naplniť všetky moje očakávania, v jednaní bol dôsledný a taktný a čo bolo najdôležitejšie v jednaniach s potenciálnym záujemcom o mnou predávanú nehnuteľnosť som nikdy nenadobudol dojem, že nestojí na mojej strane - práve naopak- bol mi nesmiernou oporou pri všetkých jednaniach a prehliadkach nehnuteľnosti (o ktorých si mimochodom pamätal takmer všetky detaily a takto ich aj záujemcom prezentoval) jednania viedol vždy a dôsledne v môj prospech. Na základe uvedeného Vás chcem veľmi pekne poprosiť, aby by ste si našli čas a aspoň slovne uznali prácu p. Vladimíra SABOLA, ktorý ma pri každom stretnutí presvedčil, že mu možno dôverovať - čo implicitne znamená aj dôveru v schopnosti celej RK, preto som presvedčená, že si - minimálne slovnú pochvalu - zaslúži. Prosím tlmočte mu ešte raz moju úprimnú vďaku za pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vašej realitnej kancelárii prajem veľa úspechov na trhu, ale predovšetkým Vám prajem takú šťastnú ruku pri výbere Vašich spolupracovníkov, či zamestnancov, akú ste mali v prípade p. V. Sabola. Vaša spokojná klientka Martina Ďurišinová

Vladimír Sabol

Touto cestou sa chcem poďakovať realitnému centru PROFI REALITY Sabol za služby ,,all inclusive“ pri kúpe nehnuteľnosti. To „PROFI“ v názve je tam jednoznačne opodstatnene. Chcem oceniť profesionálny a ľudský prístup ku klientovi, hľadanie najlepšieho riešenia v tých najzložitejších situáciách, ktoré kúpa nehnuteľnosti so sebou prináša. Vďaka PROFI REALITY Sabol som sa vyhol mnohým problémom a starostiam pri tejto veľmi náročnej operácii. Sám by som sa po skúsenostiach z tohto ,,obchodu,, do takejto závažnej veci už nikdy nepustil. Som rád, že som sa odovzdal do rúk skutočného realitného profesionála z PROFI REALITY Sabol. Ešte raz chcem poďakovať p. Sabolovi za všetko, čo pre mňa urobil, popriať pevné zdravie a veľa takých spokojných klientov ako som ja. Vždy sa na PROFI REALITY Sabol znovu rád obrátim. Ing. Alexander Galajda

Vladimír Sabol

Všetky referencie