PREDANÝ - 4 izbový BUNGALOV 112 m² v centre, za OcÚ Abranovce - PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

PREDANÝ - 4 izbový BUNGALOV 112 m² v centre, za OcÚ Abranovce

 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • 3D Pôdorys.jpg
 • 2D Pôdorys.jpg
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov
 • Predaj - Rodinný dom Abranovce, Prešov

Rodinný dom na predaj v lokalite Abranovce v okrese Prešov

Príjemné bývanie v centre obce a zároveň kľud, ticho a súkromie slepej ulice. K tomu pekná záhrada pre šantenie detí, no nenáročná na údržbu. Priestranná terasa pre relax s priateľmi, či rodinou. Ak si takto predstavujete komfortné bývanie, tak práve takýto komfort Vám poskytne naša ponuka.

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysú NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v centre Abranoviec v tichej, slepej ulici hneď za obecným úradom.

Z dôvodu obmedzenia počtu fotografií a množstva textu kompletný inzerát a viac fotografií nájdete priamo na web stránke našej kancelárie. (ak sa nachádzate mimo nej)

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza nielen v centre obce Abranovce, ktorá je vybavená materskou škôlkou, ZŠ (1-4 ročník), potravinami, či kostolom ale je aj dobre obsluhovaná frekventovanou autobusovou dopravou, ktorá Vás, či Vaše deti dopraví do Prešova za 15 minút. Autom cesta trvá cca 8 minút.
Aj keď je dom v centre obce jeho umiestnenie v slepej, tichej uličke hneď za obecným úradom vám poskytne plný komfort nerušeného a pokojného bývania s dobrými susedmi. A voľný čas Vám vyplnia miestne aktivity ako stolno - tenisový klub, dobrovoľný hasičský zbor, či pobyt v okolitých lesoch, či už na bicykli alebo s košíkom v ruke.

Popis pozemku:
Na rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 1753 m² (2x 739 m² + podiel na prístupovej ceste) vstupujete priamo z obecnej cesty. Pozemok je z 3 strán oplotený, dostatočne priestranný s prístreškom pre parkovanie auta a s dielňou / kôlňou vzadu. Pozemok je krásne udržiavaný s terasou za domom pre grilovačky a inú záhradnú zábavu. Zároveň disponuje miestom pre trampolínu, bazén, či preliezky to všetko ukryté pred pohľadmi susedov.

Popis rodinného domu:
Dominantu pozemku tvorí maximálne efektívne dispozične riešený 4 izbový rodinný dom / bungalov o zastavanej ploche 112 m². Stavba bola postavená a kolaudovaná v 09/2015. Za domom je priestranná zastrešená terasa orientovaná na záhradu a južnú stranu, na ktorú sa dostanete priamo z obývačky. Dom je veľmi prakticky dispozične riešený / delený na dennú a nočnú časť - viď pôdorysy.
Pred domom, pri vstupe na pozemok sa nachádza prístrešok pre parkovanie auta a s dielňou / kôlňou vzadu.

Technický stav nehnuteľnosti:
Stavba je napojená na všetky inžinierske siete (okrem plynu) a nevyžaduje žiadnu ďalšiu investíciu do prvkov krátkodobej, či dlhodobej životnosti. V rámci stavby boli použité výhradne kvalitné materiály:

OBVODOVÉ MURIVO : Tvárnice YTONG 375- 400, Priestorové stuženie objektu je zabezpečené vnútornými nosnými stenami a železobetónovým vencom, ktorý je z vonkajšej strany izolovaný tepelnou izoláciou "HERAKLITOVA DOSKA" hr. 50mm.
STROPNÁ KONŠTRUKCIA : je tvorená z drevených trámov 160/200mm,na ktorých je vložená drevená podlaha, Spodná strana stropu-sadrokartónový pohľad. DREVENÉ PODKROVIE.
STREŠNÁ KRYTINA : pálená škridla (Tondach)
STROPY: zateplené tepelnou izoláciou na báze minerálnej vlny Nobasil TP hr. 220mm.
ELEKTROINŠTALÁCIA : napojenie na miestny rozvod elektrickej siete elekt. prípojkou z elekt. stĺpa do skrinky s elektromerom osadenej v oplotení.
ZDRAVOTECHNIKA: hlavný prívod vody napojený na vodovodnu prípojku KANALIZÁCIA: napojená pomocou prípojky, odvedená do verejnej obecnej kanalizácie.
DAŽĎOVÁ VODA: zo striech odvedená pomocou strešných žľabov cez zvislé strešné zvody uvedené do terénu.
VYKUROVANIE: Elektricky kotol, podlahové kúrenie, krb. 2 prieduchovy komínový systém "Schiedel" pre kotol a krbové teleso.
RD má energetický certifikát.

Celkové mesačné prevádzkové náklady (El. + Kúrenie + Vodné a stočné) predstavujú sumu 100,-€ / 2 dospelé osoby + 2 malé deti.

Právny stav nehnuteľností:
Osobné vlastníctvo s 1x zál. právom (úver v banke), financovanie kúpy možné hotovosťou aj úverom, ktorý pre Vás vybavíme. Nakoľko je nehnuteľnosť aj vo vlastníctve maloletých osôb predaj podlieha schváleniu súdom, detailne vysvetlíme na obhliadke. RD má energeticky certifikát triedy B/C. Dom je voľný okamžite po úhrade kúpnej ceny. Po dohode taktiež možnosť ponechať nábytok.

Vlastníci sa o nehnuteľnosť po celý čas starali s láskou a veria, že nájdeme nového vlastníka, ktorý bude v rovnakej starostlivosti pokračovať. V prípade väčšieho záujmu si predávajúci vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť najvýhodnejšej ponuke.

Predaj tejto nehnuteľnosti pre Vás zabezpečuje: VladimirSabol.sk

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV5RDEx

Podrobné informácie

1
4
112 m²
1753 m²
osobné
predané
11.50 m²
tehla
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Abranovce, Prešov, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Prešovský
 • Okres Prešov
 • Mesto Abranovce
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 940 708 291

Pre viac informácií kontaktujte

Vladimír Sabol

Vladimír Sabol

Senior Realitný Obchodník / Manažér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421 940 708 291


info@profirealitysabol.skvšetky ponuky makléra

Chcela by som sa touto formou podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, no predovšetkým s prácou p. Vladimíra SABOLA pri predaji mojej nehnuteľnosti, ktorý bol nesmierne ochotný, veľmi prístupný so snahou naplniť všetky moje očakávania, v jednaní bol dôsledný a taktný a čo bolo najdôležitejšie v jednaniach s potenciálnym záujemcom o mnou predávanú nehnuteľnosť som nikdy nenadobudol dojem, že nestojí na mojej strane - práve naopak- bol mi nesmiernou oporou pri všetkých jednaniach a prehliadkach nehnuteľnosti (o ktorých si mimochodom pamätal takmer všetky detaily a takto ich aj záujemcom prezentoval) jednania viedol vždy a dôsledne v môj prospech. Na základe uvedeného Vás chcem veľmi pekne poprosiť, aby by ste si našli čas a aspoň slovne uznali prácu p. Vladimíra SABOLA, ktorý ma pri každom stretnutí presvedčil, že mu možno dôverovať - čo implicitne znamená aj dôveru v schopnosti celej RK, preto som presvedčená, že si - minimálne slovnú pochvalu - zaslúži. Prosím tlmočte mu ešte raz moju úprimnú vďaku za pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vašej realitnej kancelárii prajem veľa úspechov na trhu, ale predovšetkým Vám prajem takú šťastnú ruku pri výbere Vašich spolupracovníkov, či zamestnancov, akú ste mali v prípade p. V. Sabola. Vaša spokojná klientka Martina Ďurišinová

Vladimír Sabol

Dobrý deň pán Sabol, môj nový byt už začína vyzerať k svetu ale hlavne sa z neho teším a konečne začínam pomaly vypínať motory a užívať si zariaďovanie. Posielam Vám recenziu a ako som si na stránke firmy prečítala, ani neviem či ešte nejakú potrebujete, veď je ich tam dosť a všetky s veľmi kladným hodnotením. Pri sprostredkovaní predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti som oslovila realitného makléra pána Vladimíra Sabola zo spoločnosti PROFI REALITY Sabol, s.r.o. Oplatilo sa. Pri jednaní s ním som ocenila hlavne jeho profesionálnosť, spoľahlivosť, taktnosť, promptnosť, precíznosť, komunikatívnosť a ochotu kedykoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem a prajem jemu aj celej spoločnosti veľa pracovných úspechov.

Vladimír Sabol

Touto cestou by som chcela aj ostatných predávajúcich či kupujúcich podporiť pri výbere realitnej kancelárie PROFI REALITY Sabol. Nás si získal pán Sabol profesionálnym prístupom a ochotou. O všetkých krokoch nás vždy informoval a ochotne pomohol pri celej realizácii predaja nehnuteľnosti. Pekný víkend Mária Trojanovičová

Vladimír Sabol

Dobrý večer pán Sabol, chápeme princíp Vašej práce a oceňujeme Vašu každodennú snahu pomôcť klientovi v akejkoľvek situácii. Páči sa mi, že nenecháte klienta \"rozležať\" a riešite veci \"za horúca\" a snažíte sa tak nájsť správne riešenie pre danú situáciu. Taktiež oceňujem Vašu pozitivitu a ľudskú stránku jednania, rýchle, promptné jednanie a nasadenie. Preto vyjadrujeme veľké poďakovanie za Váš čas, nadčasovosť a priamosť, ktoré mnohým maklérom chýba. Mala som pocit, že ako jeden z naozaj mála maklérov citlivo vnímate potreby zákazníka, bez ohľadu na to, či by ste v konečnom princípe profitovali a pozerali sa tak len na seba. Páči sa mi Vaša práca a určite budeme o Vás podávať len dobré referencie a kontakt na Vás radi posunieme ďalej. Prajeme Vám príjemný večer a ešte raz ďakujeme za dobre mienený úmysel, ktorý síce nenadobudol svoj rozmer, ale má svoju hodnotu. S pozdravom Haltmanovci

Vladimír Sabol

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a jeho spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom. Kočišovci

Vladimír Sabol

Neviem už, čo ma viedlo k tomu, že som si na sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti zvolil práve PRS. Ale od prvej chvíle som túto voľbu neoľutoval. Nehnuteľnosť bola predaná behom 3 dní. Že to bude také jednoduché (pre mňa), som nedúfal ani vo sne. Skrátka "full servis". Z mojej strany žiadne vybavovačky, papierovačky, úhrada behom týždňa a Odovzdanie/prevod na nového vlastníctva (vrátane zmeny odberateľa energií) za perfektnej asistencie PRS behom hodiny. Po dlhých rokoch jednoducho úžasne pozitívny skúsenosť. Tak má vyzerať moderná sprostredkovateľská služba. PaedDr. Martin Sereday

Vladimír Sabol

Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizovane a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)

Vladimír Sabol

Naozaj excelentný pristup, cenné rady a odporúčania boli u p. Sabola samozrejmosťou. Venoval sa nám naozaj naplno, bez ohľadu na to, či niečo kúpime, alebo sa len tak orientujeme v ponuke a len rozmýšľame o kúpe... Vyjadrujeme veľký obdiv k práci p. Sabola, vďaka ktorému sme sa dostali k nehnuteľnosti splňajúcej naše požiadavky a sme maximálne spokojní a milo prekvapení. Počas realizácie predaj - kúpa -financovanie sme nemali vďaka p. Sabolovi žiadne ťažkosti, vybavovačky a nepríjemnosti... pomohol nám pri výbere najvýhodnejšieho úveru - nielen z hľadiska jeho provízie, ale hlavne v náš prospech. Celkovo agentúru PROFI REALITY Sabol hodnotíme veľmi pozitívne a samozrejme budeme len a len odporúčať ďalej a prajeme veľa podobne spokojných zákazníkov.

Vladimír Sabol

Rada by som sa touto formou poďakovala pánovi Sabolovi za sprostredkovanie kúpy rodinného domu. Kladne hodnotíme hlavne veľkú profesionalitu a priame jednanie. Komunikácia telefonicky či osobne prebehla vždy bez problémov. Išlo o pomerne komplikovaný predaj a aj vďaka pánovi Sabolovi a jeho ochote sa všetko podarilo. Vrelo odporúčame a prajeme veľa ďalších spokojných klientov.

Vladimír Sabol

Moje zadanie pre firmu Profireality, p. Sabola, bolo jasné: predať nehnuteľnosť, za požadovanú cenu vyhľadať záujemcu v termíne do troch mesiacov, predaj uskutočniť na kľúč bez mojej prítomnosti len za základe splnomocnenia, pevná čiastka provízie, prevedenie všetkých služieb na kupujúceho a komunikácia elektronicky pri podávaní pravidelných informácií. Zadanie bolo zo strany p. Sabola splnené na sto percent vďaka jeho dôslednosti, precíznosti, dynamiky a hlavne skúsenostiam v segmente realít. Výber firmy Profireality sa ukázal ako výborná voľba a odporúčam ju každému. Juraj Ochtinský.

Vladimír Sabol

Všetky referencie