PREDANÉ - Pr. AREÁL 9500 m² s objektom 2060 m² - Košice

 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Pôdorys 1.jpg
 • Pôdorys 2.jpg
 • Pôdorys 3.jpg
 • Google Mapa.jpg
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2
 • Predaj - KECHNEC - Priem. Objekt 2060 m2 na pozemku 9500 m2

Sklady a haly na predaj v lokalite Kechnecv Košiciach-okolie

Realitná spoločnosť PROFI REALITY SABOL EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ priemyselný AREÁL o rozlohe 9500 m² s kombinovanou priemyselnou budovou o celkovej úžitkovej ploche 2060 m² v priemyselnom parku KECHNEC, okres Košice - Okolie.

Spolupráca s RK vítaná. K dispozícii Znalecký Posudok z 05/2016
SK/EN Videoobhliadka: https://youtu.be/_AoqQ9LTy9o

LOKALITA:
Nehnuteľnosť je situovaná v dobre logisticky umiestnenom priemyselnom parku KECHNEC hneď pri rýchlostnej ceste R4 / Výňatok z tech. špecifikácie priem. parku Kechnec - PP je priamo napojený na R4, D1 - 29 km, Napojenie na európsku diaľničnú sieť cez Maďarsko (diaľnica M30) je od hraníc parku približne 2 km, cestná komunikácia R4, ktorá prechádza okolo zóny Kechnec, je súčasťou koridoru severojužného dopravného medzinárodného ťahu Pobaltie – Poľsko – Slovensko – Maďarsko – Balkán. Kompletné info nájdete na stránke ministerstva hospodárstva priemyselneparkyslovenska.sk/sk/156/kechnec/priemyselna-zona/170/priemyselny-park-kechnec

AREÁL:
Obdĺžnikový tvar o rozmeroch 151 x 63 m (9500 m²), rovina, kompletne oplotený s 2 vstupnými posuvnými bránami a vrátnicou, spevnený cestný vnútroareálový okruh, prístup z obecnej asfaltovej cesty (aj kamióny) - viď foto.

NEHNUTEĽNOSŤ:
Nehnuteľnosť tvorí stavba murovaná z pórobetónových tvárnic, postavená a kolaudovaná v roku 2004, členená na dva dilatačné a prevádzkové celky: baliareň so sociálno-administratívnou časťou a výrobná časť a betónovú expedičnú plochu s nájazdovou rampou pre VZV. Ide o stavbu s technologicky uceleným programom výroby aktuálne zameraným na potravinárstvo, avšak S MOŽNOSŤOU MODIFIKÁCIE na rôznorodý účel.
BALIAREŇ SO SOCIÁLNO-ADMINISTRATÍVNOU ČASŤOU – na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú jednotlivé priestory ako sú vstup s elektronickou identifikáciou zamestnancov, kancelárie, šatne so sociálnym zázemím samostatne pre mužov a pre ženy, kotolňa s prípravou TÚV, priestor pre balenie a expedíciu produktov, skladové priestory suché, vstavba chladeného skladu zabalených výrobkov, prevádzka pre čistenie zeleniny a schodisko na 2.NP. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárie, sociálne zariadenie, kuchynka a terasa
VÝROBNÁ ČASŤ – je usporiadaná v dvoch výškovo oddelených úrovniach. V spodnej časti sú po stranách osadené sudy z polyetylénu pre ukladanie rezanej kapusty k procesu kysnutia a v hornom časti v strede objektu priestor pre manipuláciu. Vstup surovín je cez otvorenú manipulačnú rampu v zadnej časti stavby a výstup k baliarni priamym prevádzkovým prepojením.
EXPEDIČNÁ RAMPA - 13 x 17 m (210 m²) s nájazdovou plochou pre VZV / 3 obslužné rampy z každej strany budovy.

Stavba je vybavená rozvodom obecnej vody, rozvodom vody z vlastnej kopanej studne, kanalizáciou, elektrickou inštaláciou 380V, rozvodom zemného plynu, stlačeného vzduchu, vzduchotechnikou, kamerový systém, systém kontroly dochádzky, zabezpečovací systém vnútorných priestorov, vykurovanie centrálne na zemný plyn prostredníctvom oceľových radiátorov z kotla priamo v prevádzke balenia a v kotolni s centrálnou prípravou TÚV. Nášľapné vrstvy podláh baliarne s chemickou odolnosťou, chodby, soc. zázemia a schodiska z bežnej keramickej dlažby. Povrch stien ošetrený umývateľným povrchom z ker. obkladom. Priestory kancelárií s povrchom stien a stropov vápenná štuková omietka s hygienickou maľbou.

V zadnej časti pozemku sa nachádza 2 x chladený sklad surovín - nie je predmetom predaja (každý 170 m²) a na strane budovy sklad obalov a sklad paliet.

VIAC FOTO NA VYŽIADANIE

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Súčasný technický stav stavieb dobrý bez potreby vykonávania rekonštrukčných prác na prvkoch dlhodobej, či krátkodobej životnosti.

CENA: 490.000,-€ + DPH, Vlastník: PO, platca DPH. Financovanie možné vlastnými zdrojmi alebo úverom.

ID: SV49PRSKOPEx

Podrobné informácie

2
9500 m²
2060 m²
firemné
predané
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Priemyselný Park, Kechnec, Košice-okolie, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Kechnec
 • Ulica Priemyselný Park
 • Druh Sklady a haly
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo firemné
 • Kontakt 0940708291

Pre viac informácií kontaktujte

Vladimír Sabol

Vladimír Sabol

Senior realitný obchodník / manažér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

0940708291

info@profirealitysabol.sk

Maklér má 25 ponúk

Dobrý deň pán Sabol, môj nový byt už začína vyzerať k svetu ale hlavne sa z neho teším a konečne začínam pomaly vypínať motory a užívať si zariaďovanie. Posielam Vám recenziu a ako som si na stránke firmy prečítala, ani neviem či ešte nejakú potrebujete, veď je ich tam dosť a všetky s veľmi kladným hodnotením. Pri sprostredkovaní predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti som oslovila realitného makléra pána Vladimíra Sabola zo spoločnosti PROFI REALITY Sabol, s.r.o. Oplatilo sa. Pri jednaní s ním som ocenila hlavne jeho profesionálnosť, spoľahlivosť, taktnosť, promptnosť, precíznosť, komunikatívnosť a ochotu kedykoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem a prajem jemu aj celej spoločnosti veľa pracovných úspechov.

Vladimír Sabol

Dobrý deň Chceli by sme sa touto formou poďakovať p. Sabolovi Vladimírovi za ústretový a spoľahlivý prístup pri predaji nášho bytu v Prešove. manželia Chromí

Vladimír Sabol

Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizovane a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)

Vladimír Sabol

Dobrý večer pán Sabol, chápeme princíp Vašej práce a oceňujeme Vašu každodennú snahu pomôcť klientovi v akejkoľvek situácii. Páči sa mi, že nenecháte klienta \"rozležať\" a riešite veci \"za horúca\" a snažíte sa tak nájsť správne riešenie pre danú situáciu. Taktiež oceňujem Vašu pozitivitu a ľudskú stránku jednania, rýchle, promptné jednanie a nasadenie. Preto vyjadrujeme veľké poďakovanie za Váš čas, nadčasovosť a priamosť, ktoré mnohým maklérom chýba. Mala som pocit, že ako jeden z naozaj mála maklérov citlivo vnímate potreby zákazníka, bez ohľadu na to, či by ste v konečnom princípe profitovali a pozerali sa tak len na seba. Páči sa mi Vaša práca a určite budeme o Vás podávať len dobré referencie a kontakt na Vás radi posunieme ďalej. Prajeme Vám príjemný večer a ešte raz ďakujeme za dobre mienený úmysel, ktorý síce nenadobudol svoj rozmer, ale má svoju hodnotu. S pozdravom Haltmanovci

Vladimír Sabol

Naozaj excelentný pristup, cenné rady a odporúčania boli u p. Sabola samozrejmosťou. Venoval sa nám naozaj naplno, bez ohľadu na to, či niečo kúpime, alebo sa len tak orientujeme v ponuke a len rozmýšľame o kúpe... Vyjadrujeme veľký obdiv k práci p. Sabola, vďaka ktorému sme sa dostali k nehnuteľnosti splňajúcej naše požiadavky a sme maximálne spokojní a milo prekvapení. Počas realizácie predaj - kúpa -financovanie sme nemali vďaka p. Sabolovi žiadne ťažkosti, vybavovačky a nepríjemnosti... pomohol nám pri výbere najvýhodnejšieho úveru - nielen z hľadiska jeho provízie, ale hlavne v náš prospech. Celkovo agentúru PROFI REALITY Sabol hodnotíme veľmi pozitívne a samozrejme budeme len a len odporúčať ďalej a prajeme veľa podobne spokojných zákazníkov.

Vladimír Sabol

Moje zadanie pre firmu Profireality, p. Sabola, bolo jasné: predať nehnuteľnosť, za požadovanú cenu vyhľadať záujemcu v termíne do troch mesiacov, predaj uskutočniť na kľúč bez mojej prítomnosti len za základe splnomocnenia, pevná čiastka provízie, prevedenie všetkých služieb na kupujúceho a komunikácia elektronicky pri podávaní pravidelných informácií. Zadanie bolo zo strany p. Sabola splnené na sto percent vďaka jeho dôslednosti, precíznosti, dynamiky a hlavne skúsenostiam v segmente realít. Výber firmy Profireality sa ukázal ako výborná voľba a odporúčam ju každému. Juraj Ochtinský.

Vladimír Sabol

Chcela by som sa touto formou podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, no predovšetkým s prácou p. Vladimíra SABOLA pri predaji mojej nehnuteľnosti, ktorý bol nesmierne ochotný, veľmi prístupný so snahou naplniť všetky moje očakávania, v jednaní bol dôsledný a taktný a čo bolo najdôležitejšie v jednaniach s potenciálnym záujemcom o mnou predávanú nehnuteľnosť som nikdy nenadobudol dojem, že nestojí na mojej strane - práve naopak- bol mi nesmiernou oporou pri všetkých jednaniach a prehliadkach nehnuteľnosti (o ktorých si mimochodom pamätal takmer všetky detaily a takto ich aj záujemcom prezentoval) jednania viedol vždy a dôsledne v môj prospech. Na základe uvedeného Vás chcem veľmi pekne poprosiť, aby by ste si našli čas a aspoň slovne uznali prácu p. Vladimíra SABOLA, ktorý ma pri každom stretnutí presvedčil, že mu možno dôverovať - čo implicitne znamená aj dôveru v schopnosti celej RK, preto som presvedčená, že si - minimálne slovnú pochvalu - zaslúži. Prosím tlmočte mu ešte raz moju úprimnú vďaku za pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vašej realitnej kancelárii prajem veľa úspechov na trhu, ale predovšetkým Vám prajem takú šťastnú ruku pri výbere Vašich spolupracovníkov, či zamestnancov, akú ste mali v prípade p. V. Sabola. Vaša spokojná klientka Martina Ďurišinová

Vladimír Sabol

Touto cestou by som chcela aj ostatných predávajúcich či kupujúcich podporiť pri výbere realitnej kancelárie PROFI REALITY Sabol. Nás si získal pán Sabol profesionálnym prístupom a ochotou. O všetkých krokoch nás vždy informoval a ochotne pomohol pri celej realizácii predaja nehnuteľnosti. Pekný víkend Mária Trojanovičová

Vladimír Sabol

Touto cestou sa chcem poďakovať realitnému centru PROFI REALITY Sabol za služby ,,all inclusive“ pri kúpe nehnuteľnosti. To „PROFI“ v názve je tam jednoznačne opodstatnene. Chcem oceniť profesionálny a ľudský prístup ku klientovi, hľadanie najlepšieho riešenia v tých najzložitejších situáciách, ktoré kúpa nehnuteľnosti so sebou prináša. Vďaka PROFI REALITY Sabol som sa vyhol mnohým problémom a starostiam pri tejto veľmi náročnej operácii. Sám by som sa po skúsenostiach z tohto ,,obchodu,, do takejto závažnej veci už nikdy nepustil. Som rád, že som sa odovzdal do rúk skutočného realitného profesionála z PROFI REALITY Sabol. Ešte raz chcem poďakovať p. Sabolovi za všetko, čo pre mňa urobil, popriať pevné zdravie a veľa takých spokojných klientov ako som ja. Vždy sa na PROFI REALITY Sabol znovu rád obrátim. Ing. Alexander Galajda

Vladimír Sabol

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a jeho spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom. Kočišovci

Vladimír Sabol

Všetky referencie